Sayfa 267/279 İlkİlk ... 167217257265266267268269277 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Bfren anlaşılan bölündükten sonra giderse gidecek yoksa bugün birşey beklemek doğru olmaz gibi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    4ve4 ün katları
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Teşekkürler haber için yukarda yazmıştım bu gün gelir diye ve gelene kadar ky yi dökmek için ellerinden geleni yaptılar bundan sonrası neler olacak göreceğiz bazı twetciler ve formcular hep tü kaka yaptilar ve benim için beklenti bitmiş değildi ve 3-5 sene daha bitmiş değil o egeenciler ve konyacilara inat peslerini bırakmaya hiç niyeti olmayacak benim hedefim daha fazla ama yazzam başlıyorlar eleştiriye bu yüzden fazla yazmıyorum halep ordaysa Arsin bfrende görecek o tü kakacilar hayırlı olsun tüm sabırlı dostlars nice heyecanlı günlere devam iyi hafta sonlari
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. https://resmim.net/cdn/2024/02/23/ZFwpbW.png
    Haftalık LOG.USD grafik.
    Bana göre kolerasyon bölgesindeyiz. Önümüzdeki hafta kapanışı önemli olacaktır.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5. Öncelikle hayırlı olsun diyelim
    1.sorum pazartesi itibari ile kayda geçirilecek
    Bedelsizlerin hesaba geçmesi 2 işgünü sonra çarşamba günü mü olacak (ben öyle hatırlıyorum )
    2. Sorum bizde artık hisselerimiz 12.2546 biri olarak pzartesi salı işlem görecek bu esnada eskiden hatırladım serbest marj gibi bir olay vardı bu belki hem bedelli hem bedelsiz aynı durum için mi diye hatırlıyorum
    3.pazartesi salı 12.2546 da 1 i işlem görcepi için es kaza tavan tavan gitme olabilir o zaman sallı kapanış fiyatı çarşamba günü bizim yavruları aynı rakama getirebilir veya salı akşamı hangi değerden kapanırsa o değerle yavrular çarşamba başlar diye düşünüyorum serbest marj olayı yok değilmi arkadaşlar

6. serbest marj yok

7.  Alıntı Originally Posted by Berata Yazıyı Oku
    Öncelikle hayırlı olsun diyelim
    1.sorum pazartesi itibari ile kayda geçirilecek
    Bedelsizlerin hesaba geçmesi 2 işgünü sonra çarşamba günü mü olacak (ben öyle hatırlıyorum )
    2. Sorum bizde artık hisselerimiz 12.2546 biri olarak pzartesi salı işlem görecek bu esnada eskiden hatırladım serbest marj gibi bir olay vardı bu belki hem bedelli hem bedelsiz aynı durum için mi diye hatırlıyorum
    3.pazartesi salı 12.2546 da 1 i işlem görcepi için es kaza tavan tavan gitme olabilir o zaman sallı kapanış fiyatı çarşamba günü bizim yavruları aynı rakama getirebilir veya salı akşamı hangi değerden kapanırsa o değerle yavrular çarşamba başlar diye düşünüyorum serbest marj olayı yok değilmi arkadaşlar
    Pazartesi sabah itibari ile hisse bölünmüş olarak hesaba geçmiş olacak diye biliyorum. Yani pazartesi bölünmüş fiyattan işlem görecek. Temettü ile karıştırmış olabilirsiniz sayın berata… saygılar.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

8. Kentten sonra bayağı zaman geçti gerçi oda uzun zaman sonra ilk ti teşekkürler

Sayfa 267/279 İlkİlk ... 167217257265266267268269277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •