Sayfa 270/279 İlkİlk ... 170220260268269270271272 ... SonSon
Arama sonucu : 2231 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Hocam öncelikle doğru tahminleriniz için tebrik ederim.

Froto
    Tuprs
    Bınho
    Asuzu
    Hakkındaki özet görüşünüzü yazar mısınız?
    İyi akşamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Destansı Yazıyı Oku
    Hocam öncelikle doğru tahminleriniz için tebrik ederim.

Froto
    Tuprs
    Bınho
    Asuzu
    Hakkındaki özet görüşünüzü yazar mısınız?
    İyi akşamlar.
    Ustadim elimde olmayan hisse hakkinda yazmak haddime degildir yalniz Froto ve Tuprs elimde dusuk maliyetli olsaydi tasimaya devam ederdim. Binho ve Asuzu yakin zamanda trade de etmedim inceleme firsatimda olmadi.

Bunlar haricinde elimde olan hisselerin kisaca ozetini gecebilirim. Belki dusunen ilgilenen olur.

Bfren malumunuzca bolunmeyi bekliyoruz.

Konya (8855)icin enf muhasebeli bilanco sonrasi 2 milyara yakin ozsermaye degeri ve yaz aylarinda fabrika tasinma beklentisi. Bi ihtimal bedelsiz. Yaz aylari icin hedefim 40 bin civari.

Egeen (14982). Bilanco sonrasi temettu verimi. Hissede gerileme ve akabinde yaz sonuna dogru sermaye artimi. Hedefim 40 bin civari.

Doas (274) Bilanconun yine yuksek gelmesi bekleniyor. Secim sonrasi yabanci hucumunun ucuz kalmis hisseyi orta vade de 1000 civarina tasimasini bekliyorum.

Usak 11,84 Bist30 sirketlerinden adini burada zikretmek istemedigim. Ozelden soranlara soylebilirim. Benim icin mahsuru yok. Satisi konusuluyor. Satis gerceklesirse hedefim 90. Satis haberi dusmesse orta vadd hedefim 24.

Alcar (1475) guzel bir bilanco ile uzun sureli baskinin kalkmasi 3000 3500 hareketi.

Pamel (159) Spekulatif hareketle 250 civari hedef.

Erbos (244) Uzun vade Kayserili bedelsiz verene kadar icindeyim. Artik ne zaman haberi duserse. Yalniz kisa vade de 500 gorursek cikarim.

Inves (406) 400 tl altina dusmemek kaydi ile 500 kisa vade hedefim.

Kcaer (53.80) yesil enerji yatirimlari ve neom proje katkisi sonuclari gorulmesi ile iki yil vade ile tasima ile satis hedefim 500tl. Maliyetim bu hisse icin 32 lerde. 50 ye kadar da kademeli alim yaptim. Yeni alim yapacaklar icin 50 alti beklenmeli. Cok kisa surede buralara geldi. 70 lerde biraz soluklanmasini bekliyorum.

Jants (185) orta vade hedefim 300 civari.

Isdmr (40,84) ges yatirimlari yabanciyi cekecektir. Orta Hedefim 70.

Surgy (50,90) spekulatif hareketle kisa vade hedef 70 civari.

Ekos (63.20) spekulatif hareketle kisa vade hedef 80.

Dapgm ( 34.36) spekulatif hareketle kisa vade hedef 50.

Turgg (704) 18. Madde arazi tamami onayi sonrasi minimum 1500 2000 araligi. Pik 2500 bekliyorum.

Dardl (8.04) spekulatif kisa hareketle 20 civari.

Fzlgy (14.86) spekulatif orta uzun vade 100 civari bekliyorum.

Yylgd (16) kisa vade spekulatif 25 civari

Not: parantez icerisindeki fiyat 25.02.2024 cuma kapanis fiyatidir. Ileride gosterge olmasi acisindan eklenmistir.

Kesinlikle Yatirim Tavsiyesi Degildir

3. Yuzde 4,5 ile 1053tl acti. Suan tavan da 1141 tl de. 58000 lot var tavanda bekleyen.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yuzde 4,5 ile 1053tl acti. Suan tavan da 1141 tl de. 58000 lot var tavanda bekleyen.
    Elinde olanlara bol kazançlar dilerim. Size de değerli ve isabetli yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Paylaşmak isterseniz bundan sonraki süreçte beklentiniz nedir?

5.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Elinde olanlara bol kazançlar dilerim. Size de değerli ve isabetli yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Paylaşmak isterseniz bundan sonraki süreçte beklentiniz nedir?
    Normal sartta bir kac tavan daha bekleriz ama bfren artik ters koseleri ile anilmaya basladi.

Daha ilk gunden tavani bozdu zaten. An itibari ile 1135 tl yuzde 9 arti.

Suan icin tasimaya devam ediyorum ama ne zaman cikacagimi kestirmek kendi adjma dahi zor. Cunku hisse eski bildigimiz bedelsiz hareketlerinin disinda hareket ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Normal sartta bir kac tavan daha bekleriz ama bfren artik ters koseleri ile anilmaya basladi.

Daha ilk gunden tavani bozdu zaten. An itibari ile 1135 tl yuzde 9 arti.

Suan icin tasimaya devam ediyorum ama ne zaman cikacagimi kestirmek kendi adjma dahi zor. Cunku hisse eski bildigimiz bedelsiz hareketlerinin disinda hareket ediyor.
    Değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim.
    Ben bedelsiz onayı sonrası ilk gün Bfren hisselerimi sattım. Bedelsiz başvurusundan sonraki süreçte pek benim hayal ettiğim performansı göstermedi. Yanlış anlaşılmasın, hisse iyidir/kötüdür anlamında bir değerlendirme değil bu. Tamamen şahsi risk algımla alakalı. Benim portföyüm %90 Konya ve geri kalan da Bfren ve Egeen'den oluşuyordu. Bfren'deki kârımı yeterli görüp, onun bedelsiz sürecindeki hareketini değerlendirip diğer hisselerle yola devam etmeye karar verdim sadece. Elimde olmadığı için pek yorum yapmak istemiyorum artık ama Bfren'in yükselmesini ben de isterim. Ne olursa olsun diğer bedelsiz beklentili hisseler üzerinde de etkisi oluyor.
    Herkese bol kazançlar dilerim. Saygılar.
    Son düzenleme : ironarm; 26-02-2024 saat: 11:58.

7. Çok teşekkür ederim.

8. https://resmim.net/cdn/2024/02/26/ZUvwIQ.png
    Bölünmeden sonraki grafiğimiz bu şekilde. Haftalık LOG.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 270/279 İlkİlk ... 170220260268269270271272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •