Sayfa 142/279 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2229 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    benim de planım mart ortası gibi genel kurul yapılır. güzel bi haberle hepimizi sevindirir. güzel fiyatlarla elimizi boşaltır, seçim öncesi hisse yükümü azaltırım diyeydi.. tabii bi biz akıllıyız yaa

evdeki hesap çarşıya uymadı. mart bitti ,daha gk tarihini bilmiyoruz.
    Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinde yayımlanmayı bekliyor 10.000.000un 450.000.000 olması galibaBugün de 31 mart 2023 gerçi!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    benim de planım mart ortası gibi genel kurul yapılır. güzel bi haberle hepimizi sevindirir. güzel fiyatlarla elimizi boşaltır, seçim öncesi hisse yükümü azaltırım diyeydi.. tabii bi biz akıllıyız yaa

evdeki hesap çarşıya uymadı. mart bitti ,daha gk tarihini bilmiyoruz.
    sermaye artış işi seçim sonrasına kalsın diye patron gk lu bile henüz açıklamadı patron işini bilir seçim öncesi yapsa güme gider ve patronu mantıklı buluyorum bu aralar bakın tupraşın gesanın bedelsizleri onandı ama tık yok bu da piyasanın güvensizliginin ispatı yabancı da her gün fırsatını buldukça kaçıyor bu gidişle yabancı payı %10-20 arasına düştü düşecek bu endeksi biz küçük yatırımcılar ve kamu ayakta tutuyor.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. ben halen mercek hocama katılmıyorum.
    düşüncem ve içimden geçen , gk ilanıyla ile birlikte sermaye arttırım haberinin de gelmesi.
    ama umarım sn.buraktepe nin duyumu yanlıştır. düşük oran gelecekse hiç gelmesin, beklenti devam etsin daha iyi.
    neyse bu endekste iyi duruyoruz sanki.
    yeşil kapasak da umutla kap a baksak keske
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    başladı Hans sanırım aklı başına geldibelki de yönetim kurulu toplanmıştır bugün malum ayın son günü son Cuma???bazı şirketler gibi 22 defa toplanıp hala kayıtlı sermayeyi bir sonraki yönetim kurulunda fikredeceğiz diyenlerden olma
    İkinci çeyrekten itibaren bol şanşlaryerli yok plip ve boa var

share.matriksdata.com/shareMatriks.aspx?image=202303311558503665
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,063
    share.matriksdata.com/shareMatriks.aspx?image=202303311603346009

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    başladı Hans sanırım aklı başına geldibelki de yönetim kurulu toplanmıştır bugün malum ayın son günü son Cuma???bazı şirketler gibi 22 defa toplanıp hala kayıtlı sermayeyi bir sonraki yönetim kurulunda fikredeceğiz diyenlerden olma
    İkinci çeyrekten itibaren bol şanşlaryerli yok plip ve boa var

share.matriksdata.com/shareMatriks.aspx?image=202303311558503665
    Niye bu angutta bu kadar uzattı.

Bende yok.Etkilenmeyin bende de uçuk kaçık atmasyon yapma hevesim oluştu.

Bedelsiz temettüden

Bedelsiz

Bedelli

Temettü

TÜH beşi bir yerdeye az kalmıştı.

O zaman buda dört dörtlük olsun bakalım.Buda havada kalırmı?YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    ben halen mercek hocama katılmıyorum.
    düşüncem ve içimden geçen , gk ilanıyla ile birlikte sermaye arttırım haberinin de gelmesi.
    ama umarım sn.buraktepe nin duyumu yanlıştır. düşük oran gelecekse hiç gelmesin, beklenti devam etsin daha iyi.
    neyse bu endekste iyi duruyoruz sanki.
    yeşil kapasak da umutla kap a baksak keske
    sevgili joker bir yanlış anlaşılma var sanırım ben gk veya sermaye artırımını uzatmasının nedeni diye belirttim tabiki beklentimiz var ve buraktepe de yanlış kulvardaki ata oynamış gibi benim bildigim almanın kafasındaki artırım kararını öyle fıs fos yaptırmaz yani dillendirmez ancak gk da ve yöanetim kurulu üyelerinden bazıları belki bilir bu yüzden süpriz yapacaktır.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. Temettu verdi sadece vay be

Sayfa 142/279 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •