Sayfa 110/257 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 2053 madde; 873 - 880 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Bofa yine 15.000 short basmış

Yönetim Kurulu'muzun 19/12/2022 tarihli toplantısında, 20/07/2022'de kamuoyuna duyurulan, 180 Bin ton/yıl üretim kapasiteli buzlu cam fırını ile 20 milyon m2/yıl işleme kapasiteli enerji camı hattı yatırımlarında kapasite artışları kararı alınmıştır.

Şişecam'ın hızla büyüyen Türkiye enerji camları pazarında liderlik pozisyonunu desteklemesi, ihracat kabiliyetini artırması, yüksek kapasitenin sağlayacağı maliyet avantajlarıyla yurt içi ve uluslararası pazarlarda rekabetçi pozisyonunu güçlendirmesi hedefleriyle, Mersin/Tarsus'ta hayata geçirilecek buzlu cam fırını yıllık üretim kapasitesinin 244 Bin tona ve enerji camı hattı yıllık işleme kapasitesinin 26,6 milyon m2'ye yükseltilmesi hedeflenmektedir. Bu yatırımlar sonucunda, Şişecam'ın Türkiye'de kurulu buzlu cam üretim kapasitesinin, 2024 yılsonu itibariyle, 324 Bin ton/yıla ulaşacağı, kapasite artışları neticesinde yenilenmiş toplam yatırım bedelinin işletme sermayesi dahil 228 Milyon Euro'ya yükseleceği öngörülmektedir.

İlgili basın bültenini ekte kamuoyunun bilgisine sunarız.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1088542
    Seviyorlar akşam kap atmayı.. ytd

3. Başka hisse olsa tepki verir de

Bizde bu haberlerden ohoooo dolu

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Başka hisse olsa tepki verir de

Bizde bu haberlerden ohoooo dolu
    Tamam bir daha paylaşmam. Sen hiç bir haber paylasmadin. Biraz grafik biraz o almış bu satmış dedin! ☺️
    Demekki sen şirketin yatırımlarına göre, ortak olmadin. Neye göre paranı yatirdin, yaptığın sepette mı öyle yoksa! 😮 Ytd

5. Bugün yine huysuzluğun üzerinde he

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Bugün yine huysuzluğun üzerinde he
    Yok ya ne huysuzlugu bendeki keyf bey de yok.
    Küresel piyasaların normallesmesini bekliyorum. Tabi iş alışveriş anlamında bir normalleşme. Bu dengeler, taşlar falan bir oturmadı gitti. Ytd

7. Yarın açılışta sahol ve eregliyi geçip kapanışı ekşi yaparız bu kap haberi ile

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Yarın açılışta sahol ve eregliyi geçip kapanışı ekşi yaparız bu kap haberi ile
    Ezberlemissiniz durumları ☺️
    Tabi bu kap diğerlerinden farklı ne bir satınalma var, ne de yeni birşey! Fark nedir? icraat iş oluşumun kapasite ile artması demek. Tabi huylu huyundan vazgeçer mi orasını da yarın gorucez.. ytd

Sayfa 110/257 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •