Sayfa 2/257 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Bugün Dow da, Fed sebepli bir olumlu hava hissediyorum,show yapabilir ihtimali yüksek bu yüzden.. tabi yanildigim çok olmuştur.. ytd.

2. inş artık 33 altına salmaz sözde dik duruyoruz

3. hocalarım şirket kartında hisse geri alım artık görünmüyor sence ne iş

4. acaba bunlar aldıklarını satacak mı ne dersiniz alınan mallar diğer kısmına kaymış çözemedim

5. Hisse fiyatı resmen sürünmeye devam ediyor. Yatırımları fiyatlamayan tek hisse olabilir Başka şirketler gelecekte Şişe'nin şimdiki esas faaliyet kârına ulaşacak diye uçuk piyasa değerlerine gelirken Şişe hâlâ 100 milyar TL piyasa değerinde. Şişe büyük yatırımlar yapmayan, büyümesi durmuş bir şirket olsa belki anlarım da, neyse...

Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı resmen sürünmeye devam ediyor. Yatırımları fiyatlamayan tek hisse olabilir Başka şirketler gelecekte Şişe'nin şimdiki esas faaliyet kârına ulaşacak diye uçuk piyasa değerlerine gelirken Şişe hâlâ 100 milyar TL piyasa değerinde. Şişe büyük yatırımlar yapmayan, büyümesi durmuş bir şirket olsa belki anlarım da, neyse...
    Salute...... 💂*♂️ 💂*♂️💂*♂️

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bugün Dow da, Fed sebepli bir olumlu hava hissediyorum,show yapabilir ihtimali yüksek bu yüzden.. tabi yanildigim çok olmuştur.. ytd.
    Dün açık iş pozisyonlarına ilişkin veri yüksek gelince(iyi istihdam) dün Abd borsaları geri çekildiydi Fed'in kararında etkisi olur mu diye.

Bu arada bugün itibarıyla tekrar Şişelendim.

Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Dün açık iş pozisyonlarına ilişkin veri yüksek gelince(iyi istihdam) dün Abd borsaları geri çekildiydi Fed'in kararında etkisi olur mu diye.

Bu arada bugün itibarıyla tekrar Şişelendim.
    Ne zaman çıktın ne zaman geldin debo hc, ben seni sabitledin sanmıştım. tekrar hayırlı olsun o zaman. Ytd

Sayfa 2/257 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •