Sayfa 5/257 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2052 madde; 33 - 40 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. ilginç bir zayıflama oldu abi hissede

kimi bilanço diyor

kimi iş bankası genel müdürünün açıklamasına bağlıyor

teknik olrak sat vermedi ama endeks salarsa sanki önden koşacak gibi

2. benim kafamı kurcalayansa o şirket kartındaki geri alınan hisselerin genele katılması

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    benim kafamı kurcalayansa o şirket kartındaki geri alınan hisselerin genele katılması
    Eğer dediğin gibiyse, ortalama veya ilk alınan miktardan kaç lot hisse kaçtan satıldı? Ve arada kaç TL son çeyreğe katkısı olur diye hesap etmen gerekebilir. Tabi böyle birşey varmı bu da doğmamış çocuğa don biçmek gibi olur.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Eğer dediğin gibiyse, ortalama veya ilk alınan miktardan kaç lot hisse kaçtan satıldı? Ve arada kaç TL son çeyreğe katkısı olur diye hesap etmen gerekebilir. Tabi böyle birşey varmı bu da doğmamış çocuğa don biçmek gibi olur.. ytd
    satılsa kap atmak zorunda atmadı

acaba teminat verip kredi mi kullanıyorlar

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    satılsa kap atmak zorunda atmadı

acaba teminat verip kredi mi kullanıyorlar
    Halka açık geri alım yaptığı hisseleri teminat gösterebilir mi? Kredi kullanimi hakkında son açıklanan kriterlere uymuyor. Ayrıca tahvil ihracindan o hususu giderdi diye düşünüyorum, o konulara çok hakim değilim ama ihraç edilen tahvilinde zamanı gelince faiziyle kupon ödemesi olacaktır, ama dediğim gibi hakim değilim. Ytd

6. Allah Allah. Enteresan... Ama bunu ara ara yapmıyor mu? Sonra bir %5-%6 yapıp farkı kapatıyor. Daha öncekilerden farklı bir şey görüyor musunuz?

7. desteği kırana küfür etmeyin olur mu illaki dönüp bir yerden alacaktır

8.  Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    benim kafamı kurcalayansa o şirket kartındaki geri alınan hisselerin genele katılması
    kap falan gelmedi neye dayanarak diyorsun freedim bunu?

Sayfa 5/257 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •