Sayfa 59/257 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2053 madde; 465 - 472 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu durumda atlayanlara vermemiş anlamı çıkartabilir miyiz, toplam farkın ne olduğunu bilmediğimiz sebeple? Ytd
    abi o toplam fark 2 gün önceki işlemlerden gelen büyük ihtimalle saat 16 ya kadar dağılım olacaktır.kim aldıysa onun takasına geçer.

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    abi o toplam fark 2 gün önceki işlemlerden gelen büyük ihtimalle saat 16 ya kadar dağılım olacaktır.kim aldıysa onun takasına geçer.
    Teşekkürler bilgilendirme için, bilmediğim için sormuştum. Ytd

3. varlık fonu hisseleri ile yukarıya devam korelasyon çok bozuldu asels 30 şişe 32 tl di.

asels 46 oldu gelde temel analiz yap

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    varlık fonu hisseleri ile yukarıya devam korelasyon çok bozuldu asels 30 şişe 32 tl di.

asels 46 oldu gelde temel analiz yap
    Şişe ile asels arasında nasıl bir korelasyon vardı? Bedelsiz den bölündüğü fiyata geldi bugün uzun zaman sonra. Bunu daha öncede yazmıştım 47 mı neydi diye. Ytd

5. Yok abi o anlamda yazmadım rasyolarına göre çoğu endeks 30 hissesi 4 nala gitti biz hala ucuz kaldık anlamında yazdım

6. sahol geriden geldi geçti, eregl geriden geldi geçti hatta farkı açtı(gerçi eregl yıllık bazda bakılırsa şişenin gerisinde). şişe tıngır mıngır dönüyor. canı sağolsun

Herkes memnunsuz demek ki şişe hiç mutlu etmemiş kimseyi. Vay beo kadar mı kötüydü gidişat. Bir tek moza hc, Salim hc ve ben şükür dedik sanırım.. Ytd.

8. günaydın arkadaşlar, kazancınız daim olsun. SISE için ben de mutluyum. UV bekleyenlerdenim. Sanırım sorun hissenin değeri ile ilgili kafa karışıklığında " değeri 2 dolar mı, daha fazla etmeli mi" Bugün QNB hedef değerini 45 TL yükseltmiş 26,5 TL den.
    Beni tedirgin eden ise endeksin durumu, düzeltme geleceğinde analistler hemfikir gibi, ama ne kadar olacak asıl soru. UV tamam da sıkı bir düzeltmede kazançları da bir anda törpülüyor.

Sayfa 59/257 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •