Sayfa 68/257 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 2053 madde; 537 - 544 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Active hc nerelerdesin? Yoğunsun yine sanırım.

Çoğu hissede son bir kaç zamandır ki geçen hafta da yazdım. Toplam farkta topluyorlar, Güniçi paketliyorlar sonra akşam bloklayip bir yere sokusturuyorlar, bazen aşağı bazen yukarı. Kim bu toplam farktaki güçler? Ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Active hc nerelerdesin? Yoğunsun yine sanırım.
    malesef çok yoğun, yıl sonu islemleri var. ve bazı hazırlıklar. bir kaç güne rahatlarım. hasret bitecec yani
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    malesef çok yoğun, yıl sonu islemleri var. ve bazı hazırlıklar. bir kaç güne rahatlarım. hasret bitecec yani
    Çok arayı uzak tutma, bende birşey gorursem o zaman paylaşıyorum, onun harici klip zaten benim hayatım. Kolay gelsin. Ytd.

SİSE de özel emir geçilmiş,

6. kap haberini bekliyecez ama norveç fonu aldı deniliyor eğer öyleyse güzel ama tahtadan satmaları hoş olmadı tabi

SİSE günlük, sanki cep to cep yapılmış!

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    kap haberini bekliyecez ama norveç fonu aldı deniliyor eğer öyleyse güzel ama tahtadan satmaları hoş olmadı tabi
    Neden hoş olmasın, eğer dediğin gibi norveclilerse dolaşımdaki hissenin azalmış olmasi iyi olur, ayrıca böyle bir ortalama ile almış olmaları da daha bir iyi olur. Tabi sonrasıni yine tahtacı bilir. Ytd

Sayfa 68/257 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •