Sayfa 42/257 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 329 - 336 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Olmadı hocam 3 kere mail attım 2 defa da telefonla aradım

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Olmadı hocam 3 kere mail attım 2 defa da telefonla aradım
    Desene eğer dediğin gibi ise en son biz ogrenicez ☺️ ama şunu da sor eğer olmuşsa finansallara kaç para katkısı olur.
    Bak hocam sen bu kadar düşünürsen gece ruyana girer dusunduklerin, bu yüzden uyumadan önce çok fazla düşünme ya da uyumadan düşündüğün şeyi halledersen, beyin hafızaya kaydetmiyormus ama haletmezsen düşündüğün her ne ise hafıza da kalıp sürekli kayıtta tutuyormuş harddisk. Ytd

3. Yok be abi mışıl mışıl uyuyorum sadece gündüzleri el tetikte izliyorum var kafamda bir senaryo bakalım

sallantıdan sonra sepeti guncelledim.
    şişe enkai sokm akbnk ve tskb. bir de alfa solar var ancak arzdan cucuk kadar geldiği için onu saymıyorum.bu hafta bitmeden fırsat verirse %30 nakite gececeğim dunku hareketi nakite gec sinyali olarak algıladım

5. Bofa yine satış tarafında bu adiler birşeyler fiyatlıyor ama ne

Bugün sonu çok önemli bakalım

6. bofa alışa geçti inş artık döktüğünü dökmüştür sahol 39 yaklaştı

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    sallantıdan sonra sepeti guncelledim.
    şişe enkai sokm akbnk ve tskb. bir de alfa solar var ancak arzdan cucuk kadar geldiği için onu saymıyorum.bu hafta bitmeden fırsat verirse %30 nakite gececeğim dunku hareketi nakite gec sinyali olarak algıladım
    Tebrikler moza hc özellikle ak gözlü için, yolcudur Abbas bağlasan durmaz formasyonu oluşmuş. Bakalım onlar tavan yapınca yerini dolduranlae olacakmi? Ytd

8. Seanslık ve günlük güzel. Saatlik 36.34 düşen, 36.7 noktası geçilince çok rahatlar.
    düzelttim..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 42/257 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •