Sayfa 170/257 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

active hc dualarımız senle umarım iyisindir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
    Konu: SISE - Şişe Cam
    Hatay da durum kötüymüş. Umarım siz ve yakınlarınız iyidir.
    Yıldızdan yazdım.Bir cevap alsak rahatlarız.

3. Milletimizin başı sağolsun

Sözün bittiği noktalarsanız

Allah kalanlara sabır versin

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
    arkadaşlar merhaba,
    Benim ve ailemin durumu iyi bir kaybımız yok. Ama sevinilecek durumda değiliz.
    sağolsun spenc hocamla telefonla görüştük.
    Bizim şansımıza binamız eski olmasına rağmen bizim semt de en ufak bir sıkıntı olmadı.
    iş yerimizin olduğu semt de yaklaşık 10 bina yıkıldı. ve bazı semtlerde konrkunç yıkım var. Ama size şöye soyleyeyim. iskenderun da deprem oldu antakyanın yarısı yıkıldı maraş ve antep bolgesi ise tam bir cehennem yıkımı oldugunu syleyebilirim.
    Ama malesef durumlar hiç iyi değil. Ben Afyona geldim, annem ve babamı Ankaraya gonderdik.
    şimdilik bu kadar. her şey boş. para dediğin sadece bir meşgale.48 yıllık yaşamım da topu topu 2 defa ağlamışımdır.
    Bu deprem de benim kızımın yaşında(14) kızını kaybeden,büyük kızını da enkaz dan sağ çıkaran çok yakın arkadaşıma taziye bile gidemedim telefon da konuştuk o ağladıkça ben de ağladım dakikalarca yıllar sonra.
    Allah kimseyi yakınlarıyla hele hele evladıyla sınamasın.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

5. Geçmiş olsun sn.activex.

6.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba,
    Benim ve ailemin durumu iyi bir kaybımız yok. Ama sevinilecek durumda değiliz.
    sağolsun spenc hocamla telefonla görüştük.
    Bizim şansımıza binamız eski olmasına rağmen bizim semt de en ufak bir sıkıntı olmadı.
    iş yerimizin olduğu semt de yaklaşık 10 bina yıkıldı. ve bazı semtlerde konrkunç yıkım var. Ama size şöye soyleyeyim. iskenderun da deprem oldu antakyanın yarısı yıkıldı maraş ve antep bolgesi ise tam bir cehennem yıkımı oldugunu syleyebilirim.
    Ama malesef durumlar hiç iyi değil. Ben Afyona geldim, annem ve babamı Ankaraya gonderdik.
    şimdilik bu kadar. her şey boş. para dediğin sadece bir meşgale.48 yıllık yaşamım da topu topu 2 defa ağlamışımdır.
    Bu deprem de benim kızımın yaşında(14) kızını kaybeden,büyük kızını da enkaz dan sağ çıkaran çok yakın arkadaşıma taziye bile gidemedim telefon da konuştuk o ağladıkça ben de ağladım dakikalarca yıllar sonra.
    Allah kimseyi yakınlarıyla hele hele evladıyla sınamasın.
    Çok geçmiş olsun Sn. Activex. Allah vefat edenlere rahmet eylesin, yaralılara acil şifa versin.

7. Bilançosu ve nakit akışı iyi ama gelir tablosu göründüğü kadar parlak değil bence. Beklenti üstü net kâr var gibi görünüyor ancak neredeyse tüm marjlarda çeyreklik bazda düşüş var. Ayrıca son çeyrekte 800 milyon vergi geliri yazmış ve yeniden değerlemeden kaynaklanan yüksek gelirler var. Evet, kağıt üzerinde 5.6 milyar çeyreklik kâr gözüküyor lakin bunları da bilmek lazım diye düşünüyorum.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 170/257 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •