Sayfa 180/257 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Önce yapılan yoruma adam gibi cevap vereceksin aslan parçası. Edeple konuşana edeple, edepsizce konuşana hak ettiği gibi cevap veririm. Etki ve tepki.

Sen buraya dün mü geldin bugün mü geldin beni zerre ilgilendirmez. Benim kaç yıldır yatırımcı olduğum da ne seni, ne de başkasını ilgilendirir.

Satıp satmayacağın da beni nasıl ilgilendirmiyorsa, şirket politikaları hakkında nasıl yorum yapacağım da seni ilgilendirmez. Edebinle konuşup tartışabiliyorsan ne ala, böyle seviyeni düşüreceksen seni bir kez cevap vermek için muhatap aldım, bir daha almam. Sen de beni muhatap alma. İkimizin de böyle bir zorunluluğu veya ihtiyacı yok. Benim yok en azından.

Adaba uygun tartışmaya her daim saygıyla yaklaşırım. Buna uyana saygım sonsuz, uymayan da beni ilgilendirmez, kaale almam. Aynı fikirde olmamak kavga etmek, seviyesizleşmek demek değil. Beni tanımadığın halde hangi hakla saygısızca yazabiliyorsun. Ne haddine senin. Bir de bana haddime değil diyorsun. Önce ne yazdığına bak, ondan sonra had bildirme gayretine gir.

Polemik çıkartmak için bu tarzı benimsiyorsan hiç boşuna uğraşma. Bu sana son mesajım, benim o taraflarda bezim yok. Başkasına sar. Saygı çerçevesinde, makul mantıklı konuşacaksan başımın üzerinde yerin var. Yoksa ben oynamıyorum.
    yazımı alıntılayıp ,kafa yapımızı sorgulayıp saran sensin.saygısızca yazan sensin, etkiye tepkiyi gorunce geri vites yapan da sensin.engelle gec benim yazılarımı alıntı yapıp polemik çıkarma

bizi bu forumda bilen bilir biz de şişenin cigerini biliriz hadi başka kapıya

2.  Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    yazımı alıntılayıp ,kafa yapımızı sorgulayıp saran sensin.saygısızca yazan sensin, etkiye tepkiyi gorunce geri vites yapan da sensin.engelle gec benim yazılarımı alıntı yapıp polemik çıkarma

bizi bu forumda bilen bilir biz de şişenin cigerini biliriz hadi başka kapıya
    Ortaya birşey yazmaya gelmiyor her zamanki gibi.
    Herif üstüne almış, birde atlamış.
    Oysaki kibar iltifat edilmesi hoşuna gidiyor. Ve teşekkür edebiliyor..yani kendisine olduğunu anlayamayacak kadar da zeki aslinda.. neden öyle cevap verme gereği duymuş hiç anlam veremedim.
    Bunca emek vermişsin şu foruma ve tecrübelerini aktarmissin yıllarca. Hem sektörun içinde çalışmis olman cabası. Diğer arkadaşların seni bilipte görmezden gelmeleri hoş olmamış..
    bırak şişe tecrübesini yazsın, aktarsin üslubu yanlış olan arkadaş birazda biz okuyalım.. saygılar sevgiler benden sana..
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

Ne zaman nevşehirde kuyu tandır yeriz beyler
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Önce yapılan yoruma adam gibi cevap vereceksin aslan parçası. Edeple konuşana edeple, edepsizce konuşana hak ettiği gibi cevap veririm. Etki ve tepki.

Sen buraya dün mü geldin bugün mü geldin beni zerre ilgilendirmez. Benim kaç yıldır yatırımcı olduğum da ne seni, ne de başkasını ilgilendirir.

Satıp satmayacağın da beni nasıl ilgilendirmiyorsa, şirket politikaları hakkında nasıl yorum yapacağım da seni ilgilendirmez. Edebinle konuşup tartışabiliyorsan ne ala, böyle seviyeni düşüreceksen seni bir kez cevap vermek için muhatap aldım, bir daha almam. Sen de beni muhatap alma. İkimizin de böyle bir zorunluluğu veya ihtiyacı yok. Benim yok en azından.

Adaba uygun tartışmaya her daim saygıyla yaklaşırım. Buna uyana saygım sonsuz, uymayan da beni ilgilendirmez, kaale almam. Aynı fikirde olmamak kavga etmek, seviyesizleşmek demek değil. Beni tanımadığın halde hangi hakla saygısızca yazabiliyorsun. Ne haddine senin. Bir de bana haddime değil diyorsun. Önce ne yazdığına bak, ondan sonra had bildirme gayretine gir.

Polemik çıkartmak için bu tarzı benimsiyorsan hiç boşuna uğraşma. Bu sana son mesajım, benim o taraflarda bezim yok. Başkasına sar. Saygı çerçevesinde, makul mantıklı konuşacaksan başımın üzerinde yerin var. Yoksa ben oynamıyorum.
    şişe sakat yerde durmuş ben bir daha cevirmem
    yatırım tavsıyesı degıldır

5. Artık bunda da kimsecikler kalmamış desenize. İki elin parmaklarını geçmez. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Artık bunda da kimsecikler kalmamış desenize. İki elin parmaklarını geçmez. Ytd
    sn. spenc çalı arkası formasyonundayım. sizler yazdıkça ben okuyorum, selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    sn. spenc çalı arkası formasyonundayım. sizler yazdıkça ben okuyorum, selamlar
    Yıllarca yazdım, ne yazalim debo hc,
    Bundan sonra şirket yaptıkları ve yapacaklarıni yazar, bende arada selam çakmaya uğrarım. Selamlar sevgiler.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yıllarca yazdım, ne yazalim debo hc,
    Bundan sonra şirket yaptıkları ve yapacaklarıni yazar, bende arada selam çakmaya uğrarım. Selamlar sevgiler.. ytd
    Bilmukabele sn. spenc.

Şişe bende bı nevi sigorta, ha çıkmış ha düşmüş pek bakmıyorum, açıkçası sektörü bile takip etmiyorum.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 180/257 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •