Sayfa 181/257 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Artık bunda da kimsecikler kalmamış desenize. İki elin parmaklarını geçmez. Ytd
    borsa testere olunca moraller düşüyor.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ortaya birşey yazmaya gelmiyor her zamanki gibi.
    Herif üstüne almış, birde atlamış.
    Oysaki kibar iltifat edilmesi hoşuna gidiyor. Ve teşekkür edebiliyor..yani kendisine olduğunu anlayamayacak kadar da zeki aslinda.. neden öyle cevap verme gereği duymuş hiç anlam veremedim.
    Bunca emek vermişsin şu foruma ve tecrübelerini aktarmissin yıllarca. Hem sektörun içinde çalışmis olman cabası. Diğer arkadaşların seni bilipte görmezden gelmeleri hoş olmamış..
    bırak şişe tecrübesini yazsın, aktarsin üslubu yanlış olan arkadaş birazda biz okuyalım.. saygılar sevgiler benden sana..
    spenc naber petkmden buraya pek fırsat kalmıyor galiba seçime kadar boyle gidecek gibi ama şu temettu olayı kabak tadı verdi her sene bi bahane bulup %50 yi bırak %25 bile vermemeye basladılar.

3.  Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    spenc naber petkmden buraya pek fırsat kalmıyor galiba seçime kadar boyle gidecek gibi ama şu temettu olayı kabak tadı verdi her sene bi bahane bulup %50 yi bırak %25 bile vermemeye basladılar.
    Sağol moza dostum.
    Eskiden yillarca soda da 7 ile 3 kusur bant arasında gidip gelirdi, bölünür yine aynı yere gelirdi. Belki böyle yapmayacak sindirecek, bilemem..
    Temettü konusu malum yatırımlar çok, araya ABD de liman olayıda girdi. Ne kadar sizlanilsa haklısınız. Ama adamların yaptığı yatırımlar öyle böyle degil, çok para gereken durumlar oluşuyor.

Petkoya gelirsem tam 3 yılı doldurdum ve alıştım ya da alistirdilar veya alışmak zorunda kaldım 😊 .

4 hissemin ikisi efsaneler arasına girerken diğer ikisi beni efsaneler arasına soktu, maalesef hayat dört dörtlük olmuyor bazen. Herşeyin zamanında olduğunun farkındayım. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    borsa testere olunca moraller düşüyor.
    Testereye devam edecek gibi de duruyor, bir nevi hisselerin sert yukselislerinin sindirilmesi de denilebilir. Tabi tüm hisselerin değil..
    Yabancı zaten yok, millette para yok, halka arzlarda çok, arzlar arttıkça da paranın yayılması anlamı doğuyor, şirketlerde veya tahtacilarda kendi dinamiklerince hareket ediyor. Meydan boş olunca böyle oluyor maalesef.. istedikleri gibi at kosturabiliyorlar sanki.. ytd

5. Herkese iyi bayramlar.

6. Bayramımız mübarek olsun.✋🇹🇷✋

7. Neden bu kadar satış yiyor? Bilgisi, fikri olan var mı? Teşekkürler

şise yine benim önümde durdu
    hedef benmiyim tayfun abiii
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 181/257 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız