Sayfa 237/257 İlkİlk ... 137187227235236237238239247 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Köpürmüyor, demek ki şişe çevirmece ile sinirlere oynamaya devamke.. ytd

2. Hocam şişe ızdırapsız gitmez. 54.70 sonrası canlanır tahminim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Moza hc selamlar. Nerelerdesin forum bomboş epeydir. Lakin henüz sinirler yıpranmamış havası var forumda.
    Bu bilanço esintisi olabilir sadece, bazı hisseler çok iyi gelecek, bazıları iyi gelecek bazıları ise normal gelecek. Beklenti çok yüksek olsa çoktan satın alması gerekirdi diye düşünüyorum. Ya da fake yapıyor olabilirler. Belkide bu yüzden top çeviriyorlar gibime geliyor. Hakkımızda hayırlısı. Ytd
    şu an 80 olmalı idi.çok geri kaldı en kötü 2-3 aya 65-70 beklentim var yanına bir de banka ekleyip kuluçkaya yattım.bu sefer sermaye zayıf.1 ay komisyonsuz işlem hakkı vermiş ak yatırım oradan gün içi en az 5-10 işlem yapıp çorba parasını çıkarıyorum
    epey de geri alım oldu bu zamana kadar.65-70 olsun ki malı boşaltsınlar yine topluca

4. Olsun olsun tabii de bu sefer biz de boşaltalım yeter gari 3 yıldır

Yalnız şaka maka, haftalık MACD ateş ediyor ..

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    şu an 80 olmalı idi.çok geri kaldı en kötü 2-3 aya 65-70 beklentim var yanına bir de banka ekleyip kuluçkaya yattım.bu sefer sermaye zayıf.1 ay komisyonsuz işlem hakkı vermiş ak yatırım oradan gün içi en az 5-10 işlem yapıp çorba parasını çıkarıyorum
    epey de geri alım oldu bu zamana kadar.65-70 olsun ki malı boşaltsınlar yine topluca

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Olsun olsun tabii de bu sefer biz de boşaltalım yeter gari 3 yıldır

Yalnız şaka maka, haftalık MACD ateş ediyor ..
    tam 13 ay önce ne var ne yok satmıştım.6 yıldan fazla tutmuştum.3 yıl yine iyi kardasın 1 yıldır bekleyen adamlar zararda şu an.açıklanan yalan enflasyondan bile az getirdi son bir yılda

6. Eyvallah dostum, 2021 sonbaharında 8 TL den almıştım. Son 1 yılı saymazsak fena kazandırmadı. Hele EREGL mandasıyla kıyaslarsak ... Golü EREGL'den yedim maalessef...

Sen tam zamanında çıkmışsın tebrik ederim ..

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    tam 13 ay önce ne var ne yok satmıştım.6 yıldan fazla tutmuştum.3 yıl yine iyi kardasın 1 yıldır bekleyen adamlar zararda şu an.açıklanan yalan enflasyondan bile az getirdi son bir yılda

7. Dragon hc bu bir döngü Ereğli de zamanı gelir elbet. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    Tombul kuşla kiyaslarsan öyle tabi, o süreçte beraber endeksi sırtladılar ama sonradan ortama uymadi şişe.. Çok Geçmişten günümüze dolar bazlı bakınca banka iyi bir hamle olmuş! Ytd

Sayfa 237/257 İlkİlk ... 137187227235236237238239247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •