Sayfa 207/257 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Yakınma sayısı artış ivmesi hızı önemli! Daha bu ne ki! Ytd

2. Dibini sıyırıyorlar bu birleşip holdingleşme hikayesinin asıl oğlanı bu ama dur bakalım...
    Dimitri tahtada...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    Dibini sıyırıyorlar bu birleşip holdingleşme hikayesinin asıl oğlanı bu ama dur bakalım...
    Dimitri tahtada...
    Holdingleşme niye buna yarıyor dimitri. Seni egeen den taniyorum hep zor tahtalara bulaşıyorsun

4.  Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    Dibini sıyırıyorlar bu birleşip holdingleşme hikayesinin asıl oğlanı bu ama dur bakalım...
    Dimitri tahtada...
    Geçmişte soda da dimitris diye bir arkadaş vardı! Epeyce yıpranan ve 10 lirayı gördüğünde kaybolanlardandı. Gerçi o şişenin birleşmenin sinerjisine inanmayanlardandı yanlış hatırlamıyorsam, lakin pandemi patlak vermişti! Dimitriyi görünce dimitris aklıma geldi, kulakları çınlasın. Ytd

5. Uzun bir aradan sonra bugün geri alım yapmışlar.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1191890

6.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Uzun bir aradan sonra bugün geri alım yapmışlar.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1191890
    Yaşıyor musun white hc! Sende iyi sabırlı çıktın, tebrikler. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Yaşıyor musun white hc! Sende iyi sabırlı çıktın, tebrikler. Ytd
    Şükür Spenc hc. Eskiden sise tek hisseyken sabır zorlayabiliyordu ama geçen seneden beri portföye minnak şirketler ekledim. Onlar çok hareketli olduğundan sabretmek kolaylaştı. Zaten beğendiğim dört-beş şirket arasında geçişler de yapıyorum arada. Şişe'de sabit durmuyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Şükür Spenc hc. Eskiden sise tek hisseyken sabır zorlayabiliyordu ama geçen seneden beri portföye minnak şirketler ekledim. Onlar çok hareketli olduğundan sabretmek kolaylaştı. Zaten beğendiğim dört-beş şirket arasında geçişler de yapıyorum arada. Şişe'de sabit durmuyorum.
    Geçişler hareketli ve verimli dönemde iyi olabilir. Tabi yancı hisseler olmalı, yancılardan ana merkezdekilere ilaveler ile büyüme güzel. Bol kazançlar olsun. Ytd

Sayfa 207/257 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •