Sayfa 223/257 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon
Arama sonucu : 2055 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. SOSYAL medyada okudum bu durumu gördüğümde hissede yükselişin zaman alacağına inananlardanım..

Adamın biri 1.5 milyonluk arabasını satmış gitmiş ŞİŞE almış bir başkası gitmiş 4 milyona evini satmış tek kalem ŞİŞE almış soruyorsun neden tek kalem bunları aldınız adamlar diyor ŞİŞE'de 700-800 tl bekliyoruz sağlam aldığımız bilgi üzerine yatırım yaptık diyorlar.
    Risk mi? evet ama adamlar inanmışlar risk almışlar bir şeyler duymuşlar kimseye sormadan kendi kararları ile ŞİŞE yatırımcısı olmuşlar.
    şimdi deriz ki "lan 700-800 tl olma ihtimali yok" bu da bir bakış açısı. ama ben şişeyi 6 tl den alırken 57 tl ye geleceğini hiç beklemiyordum ama risk aldım yatırım yaptım sonuç 18-19 milyon kâr gördüm hâlâ bekliyorum.
    Risk almadan olmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    SOSYAL medyada okudum bu durumu gördüğümde hissede yükselişin zaman alacağına inananlardanım..

Adamın biri 1.5 milyonluk arabasını satmış gitmiş ŞİŞE almış bir başkası gitmiş 4 milyona evini satmış tek kalem ŞİŞE almış soruyorsun neden tek kalem bunları aldınız adamlar diyor ŞİŞE'de 700-800 tl bekliyoruz sağlam aldığımız bilgi üzerine yatırım yaptık diyorlar.
    Risk mi? evet ama adamlar inanmışlar risk almışlar bir şeyler duymuşlar kimseye sormadan kendi kararları ile ŞİŞE yatırımcısı olmuşlar.
    şimdi deriz ki "lan 700-800 tl olma ihtimali yok" bu da bir bakış açısı. ama ben şişeyi 6 tl den alırken 57 tl ye geleceğini hiç beklemiyordum ama risk aldım yatırım yaptım sonuç 18-19 milyon kâr gördüm hâlâ bekliyorum.
    Risk almadan olmuyor.
    Cümlenin başındakiler için birşey söyleyemem ama siz altı liraya(bedavaya) şişe almışşınız risk aldım diyorsunuz.Risk anlayışları farklı olabilir tabii ki...(polemik için yazmadım yanlış anlamayın.)
    Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. Yılında sevgi , Saygı, Özlem ve Minnetle Anıyoruz .

Saygı ve Selamlarla
    Selamlar active hc. Sağlığın, durumlar iyidir umarım. Ytd

4. hayret!
    Ereğli'de de şöyle günleri görebilecek miyiz?
    İn, cin top atıyor...

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    hayret!
    Ereğli'de de şöyle günleri görebilecek miyiz?
    İn, cin top atıyor...
    Göreceksin elbette ve hatta aradabir selam çakmaya geleceksin.. 😉 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Göreceksin elbette ve hatta aradabir selam çakmaya geleceksin.. �� ytd
    Hadi İNŞALLAH

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hadi İNŞALLAH
    Birazda çok ezilmiş olanların zamanına geçilsin. Ereğli'de çok yipratanlardan. Canı gönülden istiyorum.. umarım olur.. ytd

8. @fedoramca, SISE hissesi tutanlar galiba gerçek uzun vadeci; yorum yazmaya bile uzun vadede geliyoruz.

Sayfa 223/257 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •