Sayfa 249/257 İlkİlk ... 149199239247248249250251 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    genel kurula katıldım.

geçen seneden farkı yok.

biz sizden para istemiyoruz ( bedelli ) siz de bizden par beklemeyin ( temettü ) dedi açık açık yönetim kurulu başkanı.

kar'ı saklıyoruz yatırım finansmanları için dedi. bu yüzden para yok.
    bu şirket uzunca seneler 1 lira altı temettüye devam eder.
    zihniyet değişmez.
    hep aynı terane.yatırım finansmanları için karı saklıyor güya ama deli gibi borçlanıyor.madem para var neden sürekli borçlanyorsun?eldeki paradan para kazanmak kolaydı geçmişte de şimdi ayrı bir meziyet gerekiyor.

elde hikaye de kalmadı galiba 2027 miydi ameriga togg camlarından da para gelmiyor galiba.neyse akşam akşam sinirlerimi bozmayayım.
    ölüsünün 2 dolar olması lazımdı şimdi 2 dolar direncini bu sene kırarsa şükür diyeceğiz

2. Bu camış 2 USD yi görsün, yollarımızı bir daha kesişmemek üzere ayırırım. İsterse anasının törekesine gidecek olsun...

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    hep aynı terane.yatırım finansmanları için karı saklıyor güya ama deli gibi borçlanıyor.madem para var neden sürekli borçlanyorsun?eldeki paradan para kazanmak kolaydı geçmişte de şimdi ayrı bir meziyet gerekiyor.

elde hikaye de kalmadı galiba 2027 miydi ameriga togg camlarından da para gelmiyor galiba.neyse akşam akşam sinirlerimi bozmayayım.
    ölüsünün 2 dolar olması lazımdı şimdi 2 dolar direncini bu sene kırarsa şükür diyeceğiz

3.  Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku

Yaw hiç sorma üstadım.

Bir de bu Ahmet KIRMAN ın alaycı tavırları var. Adam bildiğin saçma sapan espri yapıp kendi kendine gülüyor ve komik olduğunu düşünüyor. Aslında yatırımcıyla dalga geçiyor.

Geçen sene geri alımı hep yukardan yaptınız hisse düştü almıyorsunuz demiştim verdiği cevap : bize iş ögretiyor olmuştu.

Bu sene de saçma sapan sizden para mı istiyoruz da temettü bekliyorsunuza getirdi.

Hbk olmuş 5 mi ne 1 tl bile dağıtmıyor.

Hbk 50 olsun bunlar yine 1 lirayı zor öder.

4.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Bu camış 2 USD yi görsün, yollarımızı bir daha kesişmemek üzere ayırırım. İsterse anasının törekesine gidecek olsun...
    Kimsede güven kalmadı.

Soda varken daha çok kazanırdık.

Sözde 4-5 şirket birleşti ama şuan şişecam bence sodadan daha ucuz. Bu nasıl 88 senelik kurumsal şirket performansı anlamadım gitti.

6.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku

Evet bunu yazan benim..
    AHMET BEYİN cevabını yazmamışlar. Mağaza pahalı evet diyerek geçiştirdi

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Evet bunu yazan benim..

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Hasan Bey , gerçek bir yatırımcısınız , soda birleşmesinden kalan paylarımı tutuyorum , ilave yapmiyorum. Nakit akışlarımın büyük çoğunluğunu froto-ttrak-tuprs ve ısmen den saĝliyorum.
    Sıse ve eregl yetersiz bakiyeler
    Syg.
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Evet bunu yazan benim..
    SM-A536E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 249/257 İlkİlk ... 149199239247248249250251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •