Sayfa 253/257 İlkİlk ... 153203243251252253254255 ... SonSon
Arama sonucu : 2052 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Çok sessiz kaldı buralar. Bir klip atayım bari!

Ankaralı Turgut’dan - The End gelsin
    https://youtu.be/UcUmIc_bHwI
    başka bir parçası da var (nah çıktı) daha uygun gibi

boşuna kırmancho demiyormuşuz.şu genel kuruldaki tavırları uyuz etti beni.

2.  Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    başka bir parçası da var (nah çıktı) daha uygun gibi

boşuna kırmancho demiyormuşuz.şu genel kuruldaki tavırları uyuz etti beni.
    Evet o daha uygun gibi olurmuş 😊 ytd

3. https://youtu.be/BawJwWDYkD8
    Valla moza hc varmış öyle bir parçası, bilsem bunu atardım. Repertuarima da alayım bu siralar yanlarım ağrıyor kısmında da uyar bu.

Evet yoğun istek üzerine Ankaralı Turgut dan
    "Nah çıktı" gelsin o zaman.. ytd

4. Arkadaşlar benim aselsanın yanına şişe ekleyeyim diyorum.az buz da alımım olmayacak.bu şişe nin bilançosu vs nasıldır? Yükselmeme sebebi tahta yapıcıdan dolayı öı yoksa başka sorunu mu var?

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim aselsanın yanına şişe ekleyeyim diyorum.az buz da alımım olmayacak.bu şişe nin bilançosu vs nasıldır? Yükselmeme sebebi tahta yapıcıdan dolayı öı yoksa başka sorunu mu var?
    teknik olarak şu an için uygun zaman değil.yine de siz bilirsiniz.en azından ortalamaların üzerine atması beklenebilir.bilanço geçmişe göre çok da parlak sayılmaz.

ama gidecek olduktan sonra ne teknik ne temel dinliyor kağıtlar.götürmek istediklerini götürüyorlar henüz buralara öyle bir tahtacı uğramadı

6. Gidemeyenlerde zaten gitmiyor. Bunun dinlenmeleri uzun sürerdi eskiden, ama öyle gibi görünüyor. Tabi sodadan cikarim yapiyorum sonuçta laciverti ya 16 ay bekledigimi biliyorum, yine aynı şeyler olur yoksa başka şeyler mi bilmek zor.. ytd

7. 16 ay beklediğim neydi dersek hani böyle canın acır umutların kaybolur o gördüğü zirveyi ne zaman gececek denilen süre. Tabi o soda idi bu birleştirilmiş halı, sektörlerde girdiler cogaltldigi gibi ciktilarida çoğaldı. Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    16 ay beklediğim neydi dersek hani böyle canın acır umutların kaybolur o gördüğü zirveyi ne zaman gececek denilen süre. Tabi o soda idi bu birleştirilmiş halı, sektörlerde girdiler cogaltldigi gibi ciktilarida çoğaldı. Ytd
    hepsi birleşti sinerji minerji birşey göremedik hatta defter değerinin altına geriledi.temettü vermiyor.rekor kar yaptığı dönemde bile kuruş temettü verdi.utanmadan paraları yatırıma harcıyoruz deyip makineli tüfek gibi borçlanma senedi çıkarıyor.

geri alım yapıp yatırımcısına güven vermeye çalışıp sonra tüm aldıklarını iskontolu birilerine verip filmi başa sarıyor.

bir şeyler yolunda gitmiyor suçu biraz da kendilerinde aramaları isabet olur.ben size olacağı söyleyeyim asansör kağıtlar gibi gidecek ama gittiğinde kimse kağıtta olmayacak.zirveye yakın ikinci aselsan gibi millet üşüştükçe ellerine verip çıkacaklar.

yıllardır kağıtta bekleyenler ise kazandım sanacak alternatif hisseler ile karşılaştırıldığında aslında birşey kazanmadıklarını görecekler.asıl parayı da bir kaç ay hissede duranlar götürecek.

sonra yine hedef 4 dolar lar vayomiing yatırımları mısırda yeni fabrika bilmem kaçıncı fırın ateşlemesi falan hikayeler devam edecek...

ben sıkıldım artık.üstelik bu sefer alternatif de çok eskinin defansif hissesi şamaroğlanı olmuş.

Sayfa 253/257 İlkİlk ... 153203243251252253254255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •