Sayfa 78/252 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 2015 madde; 617 - 624 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    salim hocam hüzünlü bir aşk hikayesi bizimkisi
    38 li yaşlarda sevgiliyi terk edip hüzünlü bir aşk yaşayacaktım ki.... ömrüm yettiği sürece severim artık.

2. Ömrü endeksten dayak yemekle geçiyor. Atamın şirketi kendine gel.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Ömrü endeksten dayak yemekle geçiyor. Atamın şirketi kendine gel.
    şişemiz portfoy kağıdı fonlar diğer hisselerden çıkarken nereye girecek güvenli liman arayabilirler dikkatli olmakta fayda var

şu aklınızın bir ucunda olsun borsa fonları % 80 hisse de kalmak zorun da
    serbest fonlar harici
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

4. Bende xu30 bazlı takip ediyorum harbi can çekişiyor 😅

Bu arada genel müdür konuştu başladılar dayağa

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Bende xu30 bazlı takip ediyorum harbi can çekişiyor 😅

Bu arada genel müdür konuştu başladılar dayağa
    Sen böyle sevinmezdin, genelde saydirirdin. Hayrolsun kafana taş düşmedi umarım. 🤕 Ytd

6. Zihin uyuşması diyelim abi

7. Şişecam/Elverici: Dünya tarihinin görmüş olduğu en büyük kriz dönemindeyiz - bloomberght.com

Şişecam CEO'su Görkem Elverici "Dünya tarihinin görmüş olduğu en büyük kriz dönemindeyiz" dedi. Elverici, likidite sıkıntısının sektörlerde sistematik risklerin çıkmasına neden olabileceğini belirtti.
    Şişecam CEO'su Görkem Elverici "Dünya tarihinin görmüş olduğu en büyük kriz dönemindeyiz. Kuvvetle muhtemel de daha en kötüyü yaşamamış durumdayız" şeklinde konuştu.

Risklerle birlikte birçok fırsatın da ortaya çıkacağını ifade eden Elverici "Doğru strateji oluşturmak tüm genel müdürler açısından en önemli beklenti" dedi.

Dünya, pandemiden ilk çıkmaya başladığı 2020'nin ikinci yarısından itibaren aslında güçlü bir piyasa yaşıyor. Taleplerin güçlü olması çok önemliydi. Resesyon sinyalleriyle talep tüm dünyada yavaşlıyor. Bu talepleri doğru maliyetlerle yönetebilmek, doğru kârlılıkları sağlayabilmek önümüzdeki dönem açısından en kritik unsur olacak. Öte yandan likidite sıkıntısı sektörlerde sistematik risklerin çıkmasına neden olabilir" diye konuştu.

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/sisecame...ndeyiz-2320421
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Ömrü endeksten dayak yemekle geçiyor. Atamın şirketi kendine gel.
    2019 Ağustos XU100 kapanış: 967.18

Bugüne kadarki getiri: %413

2019 Ağustos SISE kapanış: 4.042

Bugüne kadarki getiri: %859

Ayaküstü baktım. Hangimiz hata yapıyor?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 78/252 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız