Sayfa 250/257 İlkİlk ... 150200240248249250251252 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. Yatırımcısını küçümseyen aşağılayan ukala bir yönetim var anladığım kadarıyla. Hasan Bey teşekkürler.

2. Bu senedin zamanı geldiğinde GÖSTERGEMİZ Yeşile dönecektir ...

3. Bir senedir aynı yerinde sayıyor 50 üzerinde kalamadı gitti bir türlü.

Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Evet bunu yazan benim..
    AHMET BEYİN cevabını yazmamışlar. Mağaza pahalı evet diyerek geçiştirdi
    bravo sizi tebrik ediyorum küçük yatırımcının ve yıllardır bu hisseden beklentisi olanların düşüncelerini dile getirmişsiniz.

bir süre sonra yatırımcı bulamayacaklar barzonun biri de de gelip tahtayı kaldırıp indirecek spek kağıt yolunda ilerliyor

5. Şişe pişmanlıktır. Eregl 1, şişe 2. Bunlar adamı kötürüm eder

6. ahhh soda ahhh

1 dolar 1 soda idi.

inanılmazdı be..

her sene bedelsiz ve temettüsünü verirdi...

bu yönetim ise ne yaptı ? 1 sodası olana 1.16 şişecam verdi

şişecam içine tüm şirketler girdi yetmedi paşabahçe girdi ama şimdi soda kadar olamadı...

yatırımcıda güven bırakmadılar

7.  Alıntı Originally Posted by patrick bateman Yazıyı Oku
    şişe pişmanlıktır. Eregl 1, şişe 2. Bunlar adamı kötürüm eder
    akıl hastası da eder,,,
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Birkaç konuşmayı alt alta koyduğumuzda çıkan sonuç ne?
    @spenc hc nin formun 246 sayfasında "Şişecam, 2023 yılı finansal sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı." yazısı var, bu açıklamadaki Sn. Kırman'ın konuşmasında "Önümüzdeki 5 yıl yoğun yatırım dönemi olacak. Bu yatırımlarımızı, bulunduğumuz pazarların dinamiklerini de göz önüne alarak devreye alacağız" diyor.
    Şimdi bunu @Hasan. hc nin Genel Kurul yorumu ile birleştirin. "biz sizden para istemiyoruz ( bedelli ) siz de bizden par beklemeyin ( temettü ) dedi açık açık yönetim kurulu başkanı. kar'ı saklıyoruz yatırım finansmanları için dedi. bu yüzden para yok."

Ekleyelim @Hasan. hc nin x' deki aktarımı "Cihan Malkoç son yatırımlarla beraber, şirketin büyümesi açısından doğal sınıra yaklaşıldığı veya ulaşıldığının söylenip söylenemeyeceğini sordu. Söylenmeyeceği, büyüme imkanının mevcut olduğu, arayışların yan faaliyet kollarıyla desteklendiği ifade edildi."

Ekleyelim @spenc hc nin aynı açıklamadan Sn. Kırman'ın konuşması "2050 Karbon Nötr hedefimize ulaşmak için tüm süreçlerimizi dönüştürüyoruz." (Ben emekli olduğum için göremem, hadi diyelim ki dünyaya kazık kakacağım; gördüm: onu uzayda bir gezegen ismi falan sanırdım herhalde)

Bitirelim:

Şişeler
    Lingo lingo şişeler
    Irakı mı içtin sen bensiz
    Çamura mı düştün a densiz
    Yar yar, yar yar, yar yar aman

Lingo şişe nedir?

Yüksek kaliteli yarı saydam damlalıklı Lingo şişeler 30-50 ve 100 ML seçenekleriyle.
    Damlalık ucu kolayca çıkartılıp takılabilir. Yarı saydam LDPE ile üretilmiştir.
    Gıda temasına uygundur.

kalın sağlıcakla

@METEHAN hc "akıl hastası da eder,,, " mi dedin?
    Son düzenleme : ring; 27-03-2024 saat: 12:20.

Sayfa 250/257 İlkİlk ... 150200240248249250251252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •