Sayfa 198/257 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248 ... SonSon
Arama sonucu : 2050 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    53,05 e kadar gevşedi, endekse rağmen....
    Bu aracı kurumlar iyi pazarlama yapıyor yasal kılıflar içinde......
    Sabah dinledim daha bloomberg de.,.,.,,.,.....

Yok 11 aracı kurum al 3 ü tut vs.vs.,,.,,.,.....
    Aynen sabah bende o yayını izledim, SİSE nin bilançosunun endekse pozitif etkisi olacağını yorumlamıştı, bende trade amaçlı atlamayı düşünmüştüm, gerçekten de aracı kurumlar bu yayınlarıyla mal pazarlıyorlar! -%3

SİSE günlük, çok atlayan olmamış gibi görünüyor,

3. Maliyet artı komisyon üzeri kademeye yazdım, beklenmez bu mendeburda orta/uzun vade....
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Aynen Kirmanco zamanında söylemişti.
    Beton derken çimento değil sanırım, hayal ettiğin kendi evin umarım. O süreçte konuşmuştuk, önce ev diye yanlışım yoksa! Hayırlı olsun.
    Active hc deprem sebepli iş yaşam vs o süreçten beri uzaklaştı. Kendisi ve ailesinde sıkıntı yok ama psikoloji zor yaşayan bilir elbette. Tekrar geçmiş olsun bu vesile ile Active hc ya ve bu durumu yaşayanlara, kimse de yaşamasın!
    yok çimento değil teşekkür ederim anca bu yaşta bir ev sahibi olabildik.bana kalsa daha olamazdık da artık kira işi saçma sapan boyutlara varınca mecbur kaldık.

sağlık sıhhat olsun gerisi boş.şimdi bakıyorum da şişe 1000 lira olsa ne olacak allah parayı yiyecek sağlık zaman versin.

5.  Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    yok çimento değil teşekkür ederim anca bu yaşta bir ev sahibi olabildik.bana kalsa daha olamazdık da artık kira işi saçma sapan boyutlara varınca mecbur kaldık.

sağlık sıhhat olsun gerisi boş.şimdi bakıyorum da şişe 1000 lira olsa ne olacak allah parayı yiyecek sağlık zaman versin.
    Moza hc parayı mezara götürmeyecez, evi de mali mülkü de! Kime kalacak, tabi ki çocuğa veya çocuklara! Güzel bir eğitim verebildiysekte ne mutlu bize! En azından yaşadığım zorlukları yaşamasın yeter. Ha ev birakmissin ha hisse hepsi onlara! Ytd

Bu güne kadar şişeden para nasip olmamıştı, doğrusu takibimde olmasına rağmen almamıştım.
    Bi 250 lotla kısmet bu güneymiş; aylık olarak da 250-500 lot arası alıp devam edeceğim.
    Herkese bol kazançlar..

Al-sat tut değildir

Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Bu güne kadar şişeden para nasip olmamıştı, doğrusu takibimde olmasına rağmen almamıştım.
    Bi 250 lotla kısmet bu güneymiş; aylık olarak da 250-500 lot arası alıp devam edeceğim.
    Herkese bol kazançlar..

Al-sat tut değildir
    Yine nasip olmadı; olmayınca olmuyor, yapacak bi’şey yok!.
    Herkes kendi “çöplüğüne”😊

Al-sat tut değildir
    İnsanlığın gerçekliği algılaması, çıkarlarından ve değer yargılarından bağımsız değildir..

Sayfa 198/257 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •