Sayfa 48/64 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Sinema-Televizyon / İzlenenler Yorumlarr ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Erasure Yazıyı Oku
    güzel filmler var. Ama ben dublajı beğenmiyorum, karakterlere ve onların gerçek seslerine yakın
    olmayan seslendirmeler yapılıyor. Belki de sürekli altyazıiı yapım izlediğimden olsa seslendirmeli filmleri
    izleyemiyorum...
    TRT2'nin söz konusu kuşaktaki filmlerinin tamamı orijinal ve altyazılı ...

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

2022 konulusu da yapılabilir hale geldik.
    Bundan sonra böyle,
    ölene kadar mokoko !!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12

Yakamoz S-245

Kötü yahu,
    neresinden bakarsanız bakın kötü ...

> Imdb

7.  Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Yakamoz S-245

Kötü yahu,
    neresinden bakarsanız bakın kötü ...

> Imdb

Youtube da hitabı eleştirisi ve komedyenliği pro seviye kanal sahipleri bu diziyı, senaryo hatalarını ayrıca casti gayet net doğrusuyla yanlışı ile eleştirdiler yorumladılar bazı eleştiriler de haksızdı ok ama prim de yaptılar bir güzel
    hatta dikkat çekip övgü de aldılar .

Eleştirirken uslubu bile eğleceliydi cem yılmaz vari sükse espriliydi ilerde belki program bile yapacak yetenekler var youtube da belki tv ye veya show business sektöre stand up gösteri açığını dılduracak kişilere rastlamak güzel reklam amaçlı yazmadım isimlerini bile bilmiyorum arkadaşların

Şahsen hisse net forumda 5 sayfa eleştiri yazıp kalite yazının amatör ruhun dibine yurmayı da pek istemiyorum bayram arefesi

Size kesin katılıyorum haklısınız keşke batmanda joker rölü kapan bir ingiliz değil de kıvanç olsa çok daha iyiydi biz de gülünç olay örgülü ve manasız bir korku gerlim bilim kurgu bozuntusu senaryoyu tartuşmak zorunda kalmasaydık.

İspanyol madenciler cidden kazma kürekle türk askerini madenden mi kovalanmış elde otomatik tüfekler bombalar tabancalar filan ne işe yarıyor mantıksız ve ilginç psikolojik bir gerilim film olmuş galiba

gerçekten öperim arkadaşları zaten bu yüzden holywood ile işbirliği şart a ve b tipi filmlerde mutlaka Türk oyuncular rol almalı bir outlander veya lucider fantazi filmi bile çekmeyi beceremediniz ok ama bilim kurgudan başka her şeye benzeyen gizemler gizemler gizemlerrrrr ile yarım yarım yürümeye çalışan c tipimsi süper zevksiz tirişkodan felaket filmi mi kaldı çekecek ??? kariyerlerine darbe vurmayın genç oyuncularımızın hata yapımcıda senaristte arkadaşlar suçsuz masumlar gaza gelmişlerdir kesinlikle...

İmdb de yorumları da utanmadan arlanmadan yapımcı ve senariste yaycılık yapan bir trol yazmışcasına ilk yorum en üstte listelenmiş ingilizce yorumu okuyunca utandım resmen başka film mi izledik dedim en başa kondurdukları yorumda şu yazıyor Kamera önü ve arkası başarıya fena aç müthiş yeteneklerle taze güçlerle 2 . Veya 3 dünya ülkelerinin genç sinema silahşörlerine saygılar yanlış duymadınız firmaya övgüler düzüp holywooda da laf sokmuşlar vay vay vay yağcılığa da bak sen imdb de çabasınız da bir tuhaf olmuş reklama bak sen

holywood a da laf atılır normal anlaşılır da bu stallonenin tek başında çektiği iddiasız ve kişiselleşen son ramboya veda filmi değil ki arkadaşlar netflix filmi aferin size holywood yorgun zevksiz basmakalıp film yapar gibisinden eleştirmişler .altın küre alacak emmy aday olacak yakamoz galiba yorumlara bakarsak oscara da aday olacak film arkadaşlar
    Son düzenleme : Deniz Ali; 01-05-2022 saat: 21:41.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12

Mayıs

Sayfa 48/64 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri