Sayfa 122/251 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2007 madde; 969 - 976 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Bankoff manyağı mal alan adam alta 6000,7000 lotları dizerek mal almaz , heleki alfas gıbı tahtada !!yatacak yerınız yok sızın !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Mal alacak gıbı alta dız alışları sonra kendı alışlarına ver malı ,, yukarıdan gelene de okut ,, bankof taktiği bu olsa gerek ,, madem alıcısın adam gıbi çizsene kademeleri !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Ah ulan , 330/340 ta bakın buralar mal dağıtım Yerı dikkat edın dedım dıye benı linç ettiler , 1000 olacak o olacak bu olacak dendı bak şimdi geldiği dıp yaptığı fıyata bakın ,,,

Sert fıyatlama yapan senetlerde bir yerden yeter diyip çıkmak lazım, eğer o hısse zırvede hacım patlaması yapıyorsa yüzde doksan oralar artık üst rakamlar olarak kalacak demektir,, ha şirket güzel gelecek var diyorsanız bekleyin fıyat otursun yine istediğiniz kadar alın !!!

4. Europower halka arzı, astor v.s olası herhangi bir yenilenebilir enerji şirketinin halka arzı eskileri de diri yutmaya devam ediyor gibi

SM-N770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. artık zamanı gelmiş herhalde diye cebimize pazartesi attık bekliyoruz ilk kote oldugunda bir türlü gelmemiş ve köşeme çekilmiştim o zaman da beklemek sabır demiştim ve mükafatını verecek diye beklerim bu gün gesan ve bunda beklentim vardı gesan dün ve bu gün tavan bu henüz tadına baktırmadı tavanın kısmetse seans sonu gibi duruyor.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. umarım ugurlu gelmişimdir borsaya kote oldugundan beridir takibimde olan hissede sizlerle artık ortak sayılırım bazı hisseleri 10-15 gün tutar veriririm ama bu alfasda henüz yumurtadan çıkmış civciv olarak görürüm ve biraz daha uzunca bekleyecek gibiyim çünkü büyüyecek yumurtlayacak yumurtaları kuluçkaya yatıracak ve yeni civcivler oluşacak yani zaman uzun kısmette ne varsa der hayırlı kazançlar tüm ky arkadaşlara.
    Son düzenleme : mercek2; 17-01-2023 saat: 19:40.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Daha iyisi olabilirdi. Beklemeye devam. Yatırım tavsiyesi değildir.
    bilseydim daha önce söylerdim
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

8. Bank of 100 bin lot almış. Bakalım tutacak mı virmanlayacak mı? Bilanço, yeni fabrika derken ufaktan fiyatlamalara başlasak mı

Sayfa 122/251 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •