Sayfa 220/251 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon
Arama sonucu : 2007 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. hisse bende bölünmüş gözüküyor bölünme bugün müydü
    Mahvolan Apaçık Bir Delil Üzere Mahvolsun
    Yaşayan da Apaçık Bir Delil Üzere Yaşasın

2.  Alıntı Originally Posted by sta Yazıyı Oku
    hisse bende bölünmüş gözüküyor bölünme bugün müydü
    Günaydın

Evet hisse bölünmüş ve lotlar hesabıma yüklenmiş

Hayırlı olsun herkese
    Slower , Older , Smarter __ Daha Sakin, Daha Olgun, Daha Akıllı

hisseler bölünmüş hayırlı olsun herkese lakin 1 eylül diyordu kap bildiriminde? neyse üzümünü yiyim bağını sormayayım
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

4.  Alıntı Originally Posted by yanak Yazıyı Oku
    hisseler bölünmüş hayırlı olsun herkese lakin 1 eylül diyordu kap bildiriminde? neyse üzümünü yiyim bağını sormayayım
    Hak kullanımı başlangıcı 29 Ağustos yazıyordu.
    Diğer tarihlere bakmışındır.

Sabah Tacirler ve Bankof 1 milyon lot sattı tavan bozdu, KY topladı hepsini.
    130'lu rakamlar KY'ye ucuz geldiği için alıyorlar. Bakalım nereye kadar taşıyabilecekler.

5. Maşallahımız var, trend devam ediyor.
    3 milyon lot tavanda bekleyen.

Açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi. Bakalım nasıl etki edecek?

7.  Alıntı Originally Posted by yanak Yazıyı Oku
    Açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi. Bakalım nasıl etki edecek?
    bu işi spk yürüyen tekere çomak sokmak için yapıyor ama nafile çırpınışlar bunu daha önce de denedi biraz oyalandı hatta vbts tam bittti derken bir hafta kalmışken peşinden bürüt takasla bir ay daha uzatmıştı ve tekrar daha hızlı yol aldı şimdi de egerki sabredebilirsek hissenin önü açık ve gelecegin en filaş olmaya namzet hisselerinden biri ben bu konuda mart aylarında aşagıdakş yazımla bir arkadaşın neler oluyor sorusuna cevaben şu yazıyı yazmıştım ve tekrar ediyorum bu yazımlahissemize güvenelim 2-3 yıl içersinde adından çok daha söz edecek gibi duruyor der hayırlı sabırlı kazançlar dilerim.

Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    benim gördüğüm 3 kere taban bozdu....
    bu iyi bişey mi. kötü bişey mi....

gel gel ifadesinden başka bir şey degil hatırlayın ilk 170 e giderkenki hareketi o zaman da aynı tezgahı yapmış ve tavan çözüldü dönecek diye beklerken ertesi seans veya bir sonraki seans tekrar dipleri göstermişti ama bu sefer 245-250 arasını görüp çok hızlı gene yukarı dönmesini ve 400 üzerinde 2-3 gün kalırsa önünün baya açılacagını düşünüyorum şimdilik tahtacılar kısa gün karı peşinde yukardan ver aşagıdan topla derdinde ve bu da eylül ekim aylarına kadar vur kaçla devam demek gelen iktidar ve ülkenin durumunu bir görmek isteyeceklerdir eger iyi bir atılım yaparlarsa yabancıyı da ikna ederlerse işte o zaman ben borsanın 10 000 leri görebilecegini düşünüyorum hayırlısı kısacılar için handikap uzuncular için fırsat günleri bu aylar.
    alfas aslında son zamanlarda halka arz edilenlerin en iyilerinden biri ama orta uzun vade alttan alıp bekleyen için çok güzel fırsatlar verir bence tabi şimdilik beklemekteyim
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

tehlikeli bölgeler

tehlikeli rakamlar şimdilik...

bu rakamlara 2024 öncesinden gelmemek daha iyiydi. beni korkutuyor bu tür ani çok hızlı yükselişler.

bölündüğünden beri tavan tavan giden hisse senedi olamaz.

bunun adı bence olsa olsa çılgınlık. tamam sektör iyi tamam trend vs.

o kadar da değil artık.

dikkatli olmak lazım bence. çok fazla da günlükçü var.

hissenin sekinleşmesi bence daha iyi olacak.

Sayfa 220/251 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •