Sayfa 192/251 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242 ... SonSon
Arama sonucu : 2005 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Her durumu mal boşatma fırsatı olarak kullananlar, yarınki seansta ne yaparlar, göreceğiz.
    Bugün tavan acmassa çok kişi dalar direk kitlemesi lazım herkez tavana yazildi

2. ciro katkısı saglamasını bekliyoruz demişler,ortada bir alım satım yok üretim yapılacak iyi okumak lazım KAP ı.

3.  Alıntı Originally Posted by Temettü Bükücü Yazıyı Oku
    Maşallah diyelim.Galiba bu yıl ve önümüzdeki 5 yıl daha çok konuşulacak alfas.
    Hocam sen en başından Alfas'a girenlerdensin.
    Senin lotlar uzun vade devam mı?

4.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    ciro katkısı saglamasını bekliyoruz demişler,ortada bir alım satım yok üretim yapılacak iyi okumak lazım KAP ı.
    Alım satım yok da ne var? Karpuz mu bu tezgahtan verecekler?

Anlaşma yapmışlar, biri demiş şu kadar mal alacağım bir yıl içinde. Alfaş üretip teslim edecek ki satış olsun.

Temmuz'da devreye girecek dedikleri yatırımın ikinci fazı sonrası toplam üretim kapasitesi 1290 MWp olacak. KAP bir yıl içinde 200 MWp satış planlanıyor diyor. Kapasitenin %15.5 kadarına denk geliyor. İyi satış. Tabii ki kaça satacakları ve ne kadar kar edecekleri de önemli.

5. Bu kağıdı 5 yıl elinde tutanlar 1000 lotu ile bir daire alacaklar bunuda buraya not edeyim.. Tecrübe ile sabittir..

6.  Alıntı Originally Posted by ooaa Yazıyı Oku
    Alım satım yok da ne var? Karpuz mu bu tezgahtan verecekler?

Anlaşma yapmışlar, biri demiş şu kadar mal alacağım bir yıl içinde. Alfaş üretip teslim edecek ki satış olsun.
    tamam......

7. "Investing"de denene göre tavanda 49 bin lot alıcı var.

8.  Alıntı Originally Posted by ooaa Yazıyı Oku
    "Investing"de denene göre tavanda 49 bin lot alıcı var.
    Tavandan satış yedi, şu anda 433 civarında.

Sayfa 192/251 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •