Sayfa 39/251 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2004 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

Peki bu kadar ucuzdan sirketini satan keriz patronun sirketine ortak olmak yanlış olmaz mi
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    herhalukarda ucuzuz arkadaşlar..bakmayın sız tavan tavan gıttığımıze ,5 kat olmamız için 300 tl ye dayanmamız lazım..emsal şirketlere gore potansıyelımız fazla..sermaye azlığımız buyuk avantaj,2023 te bu şirketler zırve yapacaktır,fabrıka kapasıtesi 3 kat artıyor..

,yarın hısse düşebılırde ama orta vadede bu şirket bence çok ıyı getırıler getırebılır..kısa vade için tedbırlı olmakta fayda var..!!
    M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Peki bu kadar ucuzdan sirketini satan keriz patronun sirketine ortak olmak yanlış olmaz mi

Hiç yanlış olmaz ,, oh mis o satmış bızde almışız ,, gesan da da yok patron 17 TL den Nıye sattı yok defter değerı o bu dedıler hısse 300 TL yi gördü ve daha çok yukarıları görecektir benım tahmınım ,,o satmışsa bızde almasını bılırız

Az bıraz borsa tecrübeniz olsun bıraz pıyasayı okuyun ,, bu işler tecrübeyle olur ,,

Birileri söyledı diye düşmez , bırılerı söyledı diye yükselmez ,, pıyasa bıldığını okur !!
    Son düzenleme : kwon3; 05-12-2022 saat: 21:38.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku

patron 58 den halka arz etti diye fiyat 58 i geçemez diye bir kural mı var oyuncular şunu karıştırıyor patron 58 den halka arz etti hisse 220 patron enayi sanki tüm şirketini hisse başı 58 den satmış gibi düşünüyorsunuz şirketin yüzde 80 i hala onda ve hisse fiyatı yükseldikçe kendi payına düşen kısımda değerleniyor yani tavan tavan gittikçe sadece yatırımcı değil patronda kazanıyor çünkü kalan yüzde 80 i hala patronun elinde

4.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Birgün elbet tavan serisi bozulacak bunu biliyorum ama umurumda değil düzeltme yapabilir-3 -5 düşebilir hatta tabanda olabilir umurumda değil maliyetim düşük ve yüklü malım var öyle böyle kar yazmadım bir çok insanın hayatı boyunca göremeyeceği kâr
    Bu kâr düşebilir umurumda değil tüm bu riskli unsurların umurumda olmaması için tek bir nedenim var oda bu şirketin gelecek projeksiyonu bunu düşündükçe elim sat tuşuna gitmiyor yapmıyorum bu şirketi satamıyorum
    O kadar yüklü malı halka arzdanmı aldınız, sonradanmı?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyi üflüyorsun be kardeş. Buna ucuz diyeni normal bir dünyada ya mapusa ya bimarhameye atarlardi.
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hiç yanlış olmaz ,, oh mis o satmış bızde almışız ,, gesan da da yok patron 17 TL den Nıye sattı yok defter değerı o bu dedıler hısse 300 TL yi gördü ve daha çok yukarıları görecektir benım tahmınım ,,o satmışsa bızde almasını bılırız

Az bıraz borsa tecrübeniz olsun bıraz pıyasayı okuyun ,, bu işler tecrübeyle olur ,,

Birileri söyledı diye düşmez , bırılerı söyledı diye yükselmez ,, pıyasa bıldığını okur !!

6.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    İyi üflüyorsun be kardeş. Buna ucuz diyeni normal bir dünyada ya mapusa ya bimarhameye atarlardi.

Alamayanlarin ilk laflarından biri patron neden ucuz arz etti.kontr gesan Smrtg patronları neden ucuz arz etti 15 kattan fazla gitti.hep bu şekilde alamayanlari söylemleri olcak sayın know dediği gibi bunlara kulak tikamassaniz yaniltirlar.sirketin yatırımlarını okumayan tayfa bilanço okumayan tayfa pahalı zanneder bakmaz diğerlerinin değerine.yani bu tarz kişiler zannediyorki burdan birileri dökülür tahta düşer ya bugün sabahtan OYAK tek başına 140bin lot aldı kemiksiz satissiz KY mi aldı zannediyorsunuz yani izlemeye devam edin

7.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku

selamlar, ucuz dan kastı emsallerine göre fk nın çok düşük ve son dönemlerin trendi yenilenebilir enerji üzerine bir firma olması olabilir mi ?

8. Kardeş sen boşver ,nasıl olsa sende yok ,, pahalı alınmaz bencede yaklaşma ,, bızıde düşünme olurmu ,, biz bir avuç deliyız !!

Bende satacak mal falan yok , maliyette ıyı , bu fıyattan alan kendısı bılır ,, ben o işe girmem ,, ama borsada herşey göründüğü gibi değildir bunu unutma !!

Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku

Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 39/251 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •