Sayfa 180/251 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 2004 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yukarıda bahsettiğim gibi her kimse Deniz den al sat yapan çok acemi..Burada amaç anladığım kadarı ile para kazanmak değil gibi. Çünkü arada bir kar yazıyor ancak büyük çoğunlukla zarar yazıyor.. Böyle trade yapılmaz..
    Hocam bu işlerden çok anladığımdan değilde belki bir iki aracı kurumda hesabı vardır bizim zarar bildiğimiz bazı işlemlerde kar yazıyor olabilir mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by mathador Yazıyı Oku
    Hocam bu işlerden çok anladığımdan değilde belki bir iki aracı kurumda hesabı vardır bizim zarar bildiğimiz bazı işlemlerde kar yazıyor olabilir mi ?
    Hiç sanmıyorum ..Bu şekilde tavan taban yapılması acemi olduğunu gösteriyor bu kadar büyük para sahibi olan bir akıllı trader gider BİST 30 hissesinde trade yapar.. Bu belliki şirkete yakın biri ve borsada yeni bir arkadaş. Önemli değil tahtaya renk katıyor... Biz yıl sonuna odaklandık..

3. Deniz yatırım 2 günde 300 bin lot aldı.. Eğer sattığını tekrar yerine koymak isterse 400 bin lot daha alacak demektir. Umarız sattığı malları yerine koyar.. Bu durumda ALFAS ı tekrar endeksinde yükselmesiyle beraber 360-380 bandında görebiliriz..

4. Deniz ne var ne yok sattı. 300 ün altına ucundan düşürebildi. Belki bir dahada görmeyiz bedelsiz bölünmeye kadar. Seçim goy goyu bitmesiyle borsada bir tepki rallisi bekliyorum. En çokta biz istifade ederiz inşallah. 2023-2024 Alfasın yılları olsun.

5. Bu ay yeni fabrika üretime geçip kapasite artışı yapacaklardı. Asıl ek üretime de önümüzdeki ayda (Haziran) başlayacaklardı. Bu konuda hiç bir KAP görmedik. Şirketle ilişkisi olan arkadaşlar iletişime geçseler, Haziranda tam üretime geçtiklerinde KAP atmaları konusunu dillendirseler iyi olur. Nedense bizim şirket KAP özürlü, hale Huawie ile ne tür bir ortaklık imzaladılar kimse bilmiyor. Böyle de olmaz.

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yukarıda bahsettiğim gibi her kimse Deniz den al sat yapan çok acemi..Burada amaç anladığım kadarı ile para kazanmak değil gibi. Çünkü arada bir kar yazıyor ancak büyük çoğunlukla zarar yazıyor.. Böyle trade yapılmaz..
    Allah aşkına ne acemisi ilk turdan sonra adam 8 milyon kâr ile sattı bu kadar paraya hükmeden acemi olur mu

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Allah aşkına ne acemisi ilk turdan sonra adam 8 milyon kâr ile sattı bu kadar paraya hükmeden acemi olur mu
    Daha öncede çok daha fazla zarar etmişti.. Adamda istikrar yok onu anlatmaya çalışıyorum..

8. Bugün tavan bekliyorum..inş

Sayfa 180/251 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •