Sayfa 123/251 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2004 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Merhaba Arkadaşlar, Davranışsal finans eğilimleri ile ilgili yeni bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırmada yatırımcıların Nedensellik yükleme süreçlerinin (Atfetme eğilimleri) davranışsal finans eğilimlerini (Özellikle Aşırı güven eğilimi, sürü davranışı eğilimi, Tutuculuk eğilimi) nasıl etkilediğini belirlemek amaçlanmaktadır. Bu araştırma için veriyi aktif olarak hisse senedi yatırımı yapan kişilerden toplamamız gerekmektedir. hisse.net forumu üyeleri bu araştırma için en uygun alanlardan birisidir. Aşağıda linki verilen yaklaşık 5 dakika sürecek online ankete tıklayarak katılım sağlamanız beni çok memnun edecektir. Yatırımlarınızda ve işlemlerinizde başarılar dilerim.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7

2. Bugün nihayet güzel kapattık. Sabırlı olanlar ödülünü alıyor, alacak.

Dün 2 milyon lot, bugün 2,5 milyon lot işlem hacmi oldu. Brüt bittiğinden bu yana işlem hacmi çok yüksek.
    2 gündür lotların %25-30'u el değiştiriyor.
    Tekrar 300 lere geri dönelim artık.

3. Dün çok iyi bir kapanış yaptı. Bugün için 265,8 üzeri kapanış yapması benim için yeterli. Güç toplayıp 269 u kırması halinde önünde hiç bir engel kalmıyor. (Anlık 261) Yatırım tavsiyesi değildir.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

4. koç beklemede ve dünkü hareketi çekmek için nabız yokluyor gibi duruyor haydi bakalım spekettin efendi de gari diyelim.ve
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaşlar, Davranışsal finans eğilimleri ile ilgili yeni bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırmada yatırımcıların Nedensellik yükleme süreçlerinin (Atfetme eğilimleri) davranışsal finans eğilimlerini (Özellikle Aşırı güven eğilimi, sürü davranışı eğilimi, Tutuculuk eğilimi) nasıl etkilediğini belirlemek amaçlanmaktadır. Bu araştırma için veriyi aktif olarak hisse senedi yatırımı yapan kişilerden toplamamız gerekmektedir. hisse.net forumu üyeleri bu araştırma için en uygun alanlardan birisidir. Aşağıda linki verilen yaklaşık 5 dakika sürecek online ankete tıklayarak katılım sağlamanız beni çok memnun edecektir. Yatırımlarınızda ve işlemlerinizde başarılar dilerim.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7
    Kararsızlar için şenel bırakmamışsiniz
    Likert ölçeğinde kararsızlar için "Ne katılıyor ne de katılmıyorum" seçeneği kaarsizlar için iş görür.
    Anketi doldurdum. Başarılar dilerim. Sonuçlarını bizimle de paylaşırsanız seviniriz.

6.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Dün çok iyi bir kapanış yaptı. Bugün için 265,8 üzeri kapanış yapması benim için yeterli. Güç toplayıp 269 u kırması halinde önünde hiç bir engel kalmıyor. (Anlık 261) Yatırım tavsiyesi değildir.
    258 i aşağı kırmadığı müddetçe istikametin yukarı olduğunu düşünüyorum. 269 için biraz güç toplaması gerekir. Umudum 265,8 in üzerinde gün sonu yapıp yerini sağlamlaştırması. (anlık fiyat 261,5). olabilir mi? Mümkün... Yatırım tavsiyesi değildir.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

7. Ges cileri yine sopalıyorlar bugün

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Oturan boğa harekete hazırlanıyor

Şirketin yatırımları da çok güzel

Un var
    Su var
    Şeker var

Helvanın h’si bile var…

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 123/251 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri