Sayfa 201/251 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon
Arama sonucu : 2004 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Seans içi veya seans dışı bir imzalı anlaşma varsa o saatte atman gerekir.. Bunu seans sonuna bekletemezsin.. Şirket içinde çaycısından Genel müdürüne kadar herkes borsada alım satım yapıyor.. Bu tip haberleri anında göndermek en doğrusu..Bu hissenin fiatının artması ile ilgili bir şey değil.. tüm yatırımcıların içsel bilgileri aynı anda öğrenmesi gerekir.
    sevgili balina imzayı bu hafta spk dan haber düşerse tam atacak şimdilik hırpalıyor ve beklentiler de sermaye artışından sonrası gerçekleşir hele biraz daha sabredelim herkes bir şeyler fısıldıyor gerçekleri patron bilir
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Bayraktar, hedefleri şöyle anlattı: "2035'e kadar 5000 megavatlık offshoreda, yani denizde rüzgar projemiz var. Marmara Denizi'nde, Kıyıköy'de, Karadeniz civarında ciddi bir potansiyel gözüküyor. Güneşte biraz daha iddialı hedeflerimiz var. Yıllık en az 3 bin-3 bin 500 megavatlık yeni kurulu gücü devreye almamız gerekiyor, yani 2035 yılına kadar yaklaşık 40 bin megavatlık ilave hedef koyduk. Bunları yaparken istiyoruz ki yerli ve yabancı yatırımcılar Türkiye'de pazarı görsünler. Türkiye'den de farklı coğrafyalara ihracat imkânları söz konusu olabilir."
    Enerji Bankanı GES'e dikkat çekmiş. Ben Enerji Bakanlığının Ortadoğu ülkeleri ile GES projeleri için ihracat kolaylaştırıcı anlaşmalar yapılabileceğini umuyorum. BAE, Katar, S.Arabistan vs.

3.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Enerji Bankanı GES'e dikkat çekmiş. Ben Enerji Bakanlığının Ortadoğu ülkeleri ile GES projeleri için ihracat kolaylaştırıcı anlaşmalar yapılabileceğini umuyorum. BAE, Katar, S.Arabistan vs.
    sevgili rj16 size katılıyorum ve fazlasını da bekliyorum artık dünya yenilenebilir enerji işine döndü gibi ve bu da dogalgaz petrol için bence biraz kaas da yaratacak gibi şimdiye kadar bu üreticiler kısıtlı veya az olan ülkeleri hep sögüşlediler şimdi yenilenebilir enerji ekipmanları için biçilmiş kaftan gibi bu durum ve bu türde yatırım yapan şirketler için gelecegin cazipleri heleki türkiye tam bir üs olabilir fırsatı degerlendirebilirsek hayırlısı sabırla demir atıp bekleşecegiz artık bu şirketlerde.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4.  Alıntı Originally Posted by kurtonder Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan verenler birkaç ay sonra kafalarını taşlara vuracaklar!!:-)Verin verin de alabilelim bu fiyatlardan.
    31 martta 280 TL den verenler sağolsun:-))))

5. Biraz geri kalmıştık. Bu hafta farkı kapatmaya karar vermiş tahtacımız.
    Maşallah diyelim.

6. maşallah...

güçlü bilanço mu, kapasite artışı mı fiyatlanıyor? yoksa her ikisi de mi?

7. Geçen hafta çok baskılanmıştı. Buraya yazmıştım resmen zorla günsonu -0,25 eksi yakıyolar diye.
    Tüm Bist yürürken bu kıpırdamıyordu.
    O kadar baskıdan sonra cuma günü ilk çıkışta KYnin bir kısmı sattı gitti. O gün satmayanlar dünkü tavanda sattı gitti.
    Bugün sattığına pişman olan KY tekrar almaya geldi ama kağıt bu arada 100TL yürüdü zaten. Kim yaptıysa güzel oyun kurdu. Şimdi tekrar en popüler kağıt olduk. Hayırlısı bakalım.

8. Evet, durup durup depar atıyoruz. Bugün 510 üstünde kalmayı başarınca ekleme yaptım, hala en beğendiğim enerji hissesi. Artık bilanço bekliyorum, bakalım inşallah güzel gelir de burada devam ederim

Sayfa 201/251 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •