Sayfa 249/251 İlkİlk ... 149199239247248249250251 SonSon
Arama sonucu : 2004 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Hsbc'den yapılan satış dün itibariyle bitmiş gözüküyor. Hadi geçmiş olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Hsbc'den yapılan satış dün itibariyle bitmiş gözüküyor. Hadi geçmiş olsun.
    Çok şükür, cümleten geçmiş olsun. Hissede olan arkadaşlar, hedefleriniz nedir? Ben paramın önemli bir kısmı ile 93 küsurdan girdim. Mayıs ayına kadar beklemeyi düşünüyorum. Al unut tarzı hareket ediyorum. Öyle teknik bilgim yok açıkçası. Sadece basit bir şekilde temettünün yüksek geleceğini ve bu sebeple hissenin yükseleceğini bekliyorum. 110 ve üstü olursa ve başka uygun hisse bulursam satarım diye düşünüyorum. Sizlerin hedefi nedir? Kafanızda bir strateji varsa paylaşın. İyi kötü akıl akıldan üstündür sonuçta.

3.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Hsbc'den yapılan satış dün itibariyle bitmiş gözüküyor. Hadi geçmiş olsun.
    Hala 200 bin lot kaldı yanılmıyorsam
    Gerçi çok önemli bir miktar değil

4. Mayıs da Hissebaşı 3,5 tl temettü ve %270 bedelsiz
    Söylentileri tahminleri başladı kuşludada buyönde sayı arttı doğruluğu dayanağı varsa bölündüğü rakamlara hızla gelebilir

5.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Mayıs da Hissebaşı 3,5 tl temettü ve %270 bedelsiz
    Söylentileri tahminleri başladı kuşludada buyönde sayı arttı doğruluğu dayanağı varsa bölündüğü rakamlara hızla gelebilir
    3. çeyrek sonu karı 1035 milyon TL. Artan kapasite sonrası satışlar ve kar oranları eskisi gibi devam ederse, 4. çeyrekte 1 Milyar TL ye yakın net kar gelebilir (benim tahminin daha az geleceği yönünde).

Yuvarlak hesap diyelim 2 milyar TL kar etti 2023 sonu.

%30 temettü dağıtma taahhüdü var. Eder 600 Milyon TL. Büyüyen işler için paraya ihtiyacı olduğundan daha fazlasını dağıtacağını sanmam. Sermaye 368 Milyon TL. Hisse başı 1.63 TL temettü normal olur.

Bedelsiz potansiyeli %500-600 olabilir. Ne kadar arttırır kısmet.

6. Çok güzel bir hisseydi ama 11 milyon lot satışı olsun, hiçbir finansal raporun internet sitelerinde yanyınlanmaması olsun bütün beğenilerimi sildi

7. 368 milyon sermayeli şirketmi kaldı uyduruk şirketler bile daha fazla
    Büyüyen şirket yabancı pazarlara giriş kredibilite vs bir çok nedenle 1 milyar olmalı sermayesi dolayısıyla
    yaza bedelsiz yapabilirler

8.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    368 milyon sermayeli şirketmi kaldı uyduruk şirketler bile daha fazla
    Büyüyen şirket yabancı pazarlara giriş kredibilite vs bir çok nedenle 1 milyar olmalı sermayesi dolayısıyla
    yaza bedelsiz yapabilirler
    büyük projelere imza atıyorlar, 1 milyar sermayenin avantajı rahat krediye erişim imkanı denektir
    tekrar ser. artışı bu yüzden gelebilir, haklısınınız
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Sayfa 249/251 İlkİlk ... 149199239247248249250251 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •