Sayfa 250/251 İlkİlk ... 150200240248249250251 SonSon
Arama sonucu : 2004 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

herkese merhaba

uzun bir aradan sonra yeniden buraya gelmek güzel ve benim için keyifli.

hala alfas taki pozisyonumu koruyorum. yani benim için hiç bir şey değişmedi. al sat yapmadım. işlerimle meşgul oldum.
    kendime zaman ayırdım daha çok.

şirketin güzel işler yapacağını düşünüyorum.

kayıtlı sermaye tavanını 4 milyar TL olarak bildirmelerinde, bana kalırsa,

ileriye dönük güzel planlarının olduğu izlenimi vermekte.

sabırla 12 aylık sonuçları bekliyoruz.

fena olmaz iyi temettü verirse de.... yüzde otuz demişlerdi.... bu da yeterli ilk yıllar için....

diğer yandan astor euro power ve sayas da çok iyi büyümesi olacak şirketler gözüküyor..

herkese iyi günler dilerim.. saygılar..

2. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1247359

Ak portföyün Büyüyen şirketler fonu var. Dün Ocak raporunu açıklamış. Alfas portföylerinde yine yok.

Büyüyen şirketler diye bir fon kuruyorsun. Bistte En hızlı büyüyen birkaç firmadan biri olan, rakiplerine her bilanço döneminde büyüme hızında üstünlük kuran Alfası hiç portföyüne almıyorsun.
    100 f/k'ya yaklaşan daha pahalı şirketleri toplamaya çalışıp, 20-30 f/k şirketlerin yüzüne bakmıyorsun.

Maalesef hiçbir fon liyakatle yönetilmiyor. Yada fona yatırım yapanlardan çok başkalarına hizmet etme derdindeler.

3. bu eskiden tavan tavan giderdi
    şimdi şu an 1 üye 0 ziyaretçi durumu
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

4. Alfas solardan 2024 yılında yine bir %300 ten aşağı olamayacak şekilde bedelsiz bekliyorum .Büyüme Potansiyeli devam ediyor üstelik şirket ürün ceşitlendirmesi yapmışken. Her ay düzenli alımlara devam ediyorum.

5. Bilanço tarihini bilen var mı???

6. 2.500 dönem karı gelebilir tahminim
    2500x%30/368x%85=1,73 TL /adet hisse başına net temettü verebilir bu durumda ilave olarakda %270 bedelsiz beklenebilir mayıs da
    1000 mio sermaye bu sektör ve şirken için ticari faaliyetlerini ve yatırımlarını sürdürülebilir finans kaynaklarına ulaşımını kolaylaştırıcı olur
    2024 2. Çeyrekte çok şeylere gebe bu şirket artık mızrak çuvala sığmıyor tüm taraf oyuncular(patron KY tahtacı spek) oyun kuramaz hale geldi bu düşük fiyatlarla 💣 heran biri çarpıp patlatabilir diğerleri arkadan bakar

7.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    2.500 dönem karı gelebilir tahminim
    2500x%30/368x%85=1,73 TL /adet hisse başına net temettü verebilir bu durumda ilave olarakda %270 bedelsiz beklenebilir mayıs da
    1000 mio sermaye bu sektör ve şirken için ticari faaliyetlerini ve yatırımlarını sürdürülebilir finans kaynaklarına ulaşımını kolaylaştırıcı olur
    2024 2. Çeyrekte çok şeylere gebe bu şirket artık mızrak çuvala sığmıyor tüm taraf oyuncular(patron KY tahtacı spek) oyun kuramaz hale geldi bu düşük fiyatlarla 💣 heran biri çarpıp patlatabilir diğerleri arkadan bakar
    Bu patrona rağmen mi bunlar olacak. En zor zamanda hisseye sahip çıkması gerekirken yatırım yapacağım diye milletin malını yok fiyatına sattı. Sonrada hiç utanmadan 49 bin liralık mal edinmeyi yatırım diye KAP attı. Hisse yukarı gitmesin diye adeta çırpınıyor. Borsa rekorlara koşarken çoğu arkadaş %40 zararda. Seans esnasında KAP atmam diyen adam hissenin canını çıkaran patron satışı kapını seansın ortasında veriyor, olumlu etkileyecek KAP larıda en etkisiz olabilecek Cuma günü akşam veriyor. Bu patronun sahip olduğu hiç bir şeyden hayır geleceğini sanmıyorum.

8. bugün biri tavana kadar son dakikada çizdi
    bilanço 5-6 milyar mı geliyor yoksa

Sayfa 250/251 İlkİlk ... 150200240248249250251 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •