Sayfa 126/251 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 2005 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Zaten yoğun bakımdaydı, fişini çektiler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu gün kalın lotları 13700 leri alışa koydu birileri de verdi goya hangi kurumlar bu dalavereye işgüzarlık yaptı izledim en az 6-7 sefer bu işlemi yaptı 3-4 kez de satışa koyup 13000 lotlar kaldırıldı goya oyun kuruyor aklınca tahtacı şu günde yapıyor tahta boş dolu olsa endeks yeşil olsa bu hareketleri yapmazdı yoksa yerlerdi düzenbazı.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. Kimse yazmıyor artık eski canlılık kalmadı. Ama ben şirketime güveniyorum bu düşüşleri fırsat olarak görüyorum uzun vade de hala onu açık bence.Bilanço gelsin bakalım neler olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by Temettü Bükücü Yazıyı Oku
    Kimse yazmıyor artık eski canlılık kalmadı. Ama ben şirketime güveniyorum bu düşüşleri fırsat olarak görüyorum uzun vade de hala onu açık bence.Bilanço gelsin bakalım neler olacak.
    2 milyon kar vardı hepsi gitti üstüne - yazdık yatırımcı olmanın bedelini ödüyoruz akdmn borsasında vurkaççı olacaksın demek ki yatırım matırım hikaye şirkete güvendik hata yaptık benim anlamadığım bu şirket benim olsa utanırım ya sen endeks hissesimisin bankalar düşünce düşüyorsun filan patron olarak ağırlığını koysana 2 tane Spek ayarla ver parayı yükseltsin hisseni ayıp ayıp yarın şirketi arayacağım bakalım

5.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    2 milyon kar vardı hepsi gitti üstüne - yazdık yatırımcı olmanın bedelini ödüyoruz akdmn borsasında vurkaççı olacaksın demek ki yatırım matırım hikaye şirkete güvendik hata yaptık benim anlamadığım bu şirket benim olsa utanırım ya sen endeks hissesimisin bankalar düşünce düşüyorsun filan patron olarak ağırlığını koysana 2 tane Spek ayarla ver parayı yükseltsin hisseni ayıp ayıp yarın şirketi arayacağım bakalım
    Borsaya yatirım böyle bir sey mi sizce?

Patton 2 spek bulup hisseyi yükseltecekmis.
    Yazinizdan anladigim kadarıyla bayağı büyük bir portföyünüz var. Bu yatirim anlayışıyla o portföyü korumak veya buyutmeniz cok zor.

Borsanin en saglam şirketleri bile taban olurken bunun tavan olmasini nasil bekliyorsunuz anlamıyorum.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. şirketler değerinden hesaplanıp ona göre hallka arz ediliyor .bu zaten arz fiyatının % 500 üzerinde fiyatlanmış ..şuan bile üç katı fiyatında işlem görüyor .bir hisse düşer çıkar . önemli olan aldığımız fiat .şirket iyiyse ederini bulur .sabır önemli ...
    ,

7. Ben günlük, aylik fiyat hareketlerine bakmam. Yıl sonu bakarım enflasyonu yenmiş mi, sektörün geleceği nasıl, patron vaad ettiklerini yapmış diye ona göre devam ya da vedalaşmaya giderim. Ama alfas ve yenilenebilir enerjide hala aynı fikirdeyim önümüzdeki 10 yıl hikaye devam edecek gibi.10 yıl taşıyacağım hisseler arasında şimdilik.Her ay eklememi yapar keyfime bakarım.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Borsaya yatirım böyle bir sey mi sizce?

Patton 2 spek bulup hisseyi yükseltecekmis.
    Yazinizdan anladigim kadarıyla bayağı büyük bir portföyünüz var. Bu yatirim anlayışıyla o portföyü korumak veya buyutmeniz cok zor.

Borsanin en saglam şirketleri bile taban olurken bunun tavan olmasini nasil bekliyorsunuz anlamıyorum.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Nasıl yani isteseler tavan yapamazlar mı siz mi çok acemisiniz ben mi çok yanlışım tam anlayamadım koyarsan kademeye 40.000 er lot bir tık düşürmezler he koymazsan ne olur işte boyle olur bir gün -10 diğer gün +10 e boyle olunca ne oldu hoşunuza mı gitti ne oldu şirket birgün batık ertesi gün altın madeni mi buldu ???
    O yüzden benim gibi borsaya yıllarını vermiş adamlar derki bak bakayım bunun tahtacısı kimdir neyse sana burda ders veremem benim derslerim ücreti yüksek gelir

Sayfa 126/251 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •