Sayfa 113/251 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2005 madde; 897 - 904 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum ,, alfastan ben alacağımı aldım !! Kalanlara bol kazançlar ,, yenı hıkaye peşindeyim !!! Daha ıyısı var dur bakalım kısmet !!
    geri girdim demiştiniz tekrar cıktınız galıba bız uzun durcam diyorsunuz bir çıkıyorsunuz anlamak zor bol kazanclar

2.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    geri girdim demiştiniz tekrar cıktınız galıba bız uzun durcam diyorsunuz bir çıkıyorsunuz anlamak zor bol kazanclar
    Dostum benım işler karışık ,, iyısını bulduğum an kaçarım !! Alfasta bence çok ıyı olacak yeterkı son çeyrek karı düşmesin ,, 274 mılyon altına düşmemelı gelecek kar !! Düşerse sıkıntı olur !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Lot sayısının az olması lehimize gibi görünse de kötülerin elinde tümüyle aleyhimize dönebiliyor. Lot az olunca gruplar girip çıkabiliyor veya küçük miktarlarla hisse tabana veya tavana gidebiliyor. Bilançoya kadar daha çok döverler bizi gibi geliyor bana. İnşallah yanılırım
    Yorumlarım kişisel olup yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.

Bu hisseye yön verenler sizde mike sürülecek akıl yok neden mi ben 347 den elinize verdim siz aşağı çektiniz ben alttan aldım yeri geldi zarar kâr ettim deniz yatırım geliyor 255 ort ile 22K adet alıyor ama hisse ansızın 247 ye düşüyor verin parayı bana ben götüreyim sizin aptallar ahmaklar beyinsizler et kafalar

Tahta satıcılı bir cacık olmaz belki saat 16.00 dan sonra dikim bunları

6. Alım/satım oranı 1,51 an itibariyle .(15:00 itibariyle 254 TL) Bence yukarı sert hareketler ihtimal dahilinde. İyi bir fiyattan kapatması muhtemel. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

7. Yapıkredıdeki dostumuzu alkışlıyorum ,, endeks dönerse en sert dönecek senetlerden bırı !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Alım/satım oranı 1,51 an itibariyle .(15:00 itibariyle 254 TL) Bence yukarı sert hareketler ihtimal dahilinde. İyi bir fiyattan kapatması muhtemel. Yatırım tavsiyesi değildir.
    dün Borsa sert düştüğü için beklediğim tepkiyi yeteri kadar veremedi. Alım/Satım 1,17. endeks yeşillenirse bugun yapması ihtimal dahilinde. Millet Astor halkı için mal satıyor olabilir. T1 ve T2 ile Bist 30 ları kabul etmeyeceklerinden. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

Sayfa 113/251 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •