Sayfa 225/251 İlkİlk ... 125175215223224225226227235 ... SonSon
Arama sonucu : 2006 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Yabancı fon alımları iyi.

Son 1 ayda 3,1 milyon lot almışlar...

herkese selam.

hisse bir aydır yaklaşık otuz beş gündür belki patinaj yapıyor

sıkıştı kaldı iki yukarı üç aşağı.

hatırlarsanız tehlikeli bölgeler, tehlikeli rakamlar şimdilik demiştik. bize bunun acısını gösteriyorlar.

yani bazı ortaklarımız kızdı bana ama durum maalesef böyle. hissenin beklentisinin farkındayız da welcome to reality!!

tek temennim bilanco zamanı yaklaştı. o zaman bir çıkış ümit ediyorum. yine de yukarı gitme marjımız mevcut durumda çok fazla değil. bir süre daha yatay hafif yukarı. bilanco hareketi gelir inşalah.

akabinde sert bir ralliye hayır demeyiz. 2024 nasıl gecer bi şey demek çok kolay değil. bekliyoruz dükkanı bakalım.

3. Yurtdışı yatırımları ile ilgili yeni bir haber gelir mi

4.  Alıntı Originally Posted by umityesil Yazıyı Oku
    Yurtdışı yatırımları ile ilgili yeni bir haber gelir mi
    Umarım.. Hüseyin bey in bu yönde bir genel açıklaması olmuştu..
    Bilanço öncesi bir haber gelse şahane olur

Alfas bey kendine gelir misin lütfen
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Acemi1i Yazıyı Oku
    herkese selam.

hisse bir aydır yaklaşık otuz beş gündür belki patinaj yapıyor

sıkıştı kaldı iki yukarı üç aşağı.

hatırlarsanız tehlikeli bölgeler, tehlikeli rakamlar şimdilik demiştik. bize bunun acısını gösteriyorlar.

yani bazı ortaklarımız kızdı bana ama durum maalesef böyle. hissenin beklentisinin farkındayız da welcome to reality!!

tek temennim bilanco zamanı yaklaştı. o zaman bir çıkış ümit ediyorum. yine de yukarı gitme marjımız mevcut durumda çok fazla değil. bir süre daha yatay hafif yukarı. bilanco hareketi gelir inşalah.

akabinde sert bir ralliye hayır demeyiz. 2024 nasıl gecer bi şey demek çok kolay değil. bekliyoruz dükkanı bakalım.
    Bölünmeden önceki 240 -280 hareketlerini 165-136 hareketleriyle uyumlu bu da bilancoyu kadar böyle sürecek gibi sonrası yıllık bilanço için ataklar başlar ve 250 300 lri zorle diye düşünüyorum hayırlısı ve sabir
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

7. Teknik olarak alım noktalarında olduğunu düşünüyorum. 50 günlük EMA ve bollinger alt bandı 130 TL'den geçiyor. Fibo desteği ise 135 TL dolaylarında. Yaklaşık 1.5 ay aradan sonra ilk defa Fibo desteğinin altında günlük kapanış yapması iyi olmadı ancak tekrar yukarı almasını bekliyorum. Eğer almaz da düşüş derinleşirse dikkatli olmak lazım, o takdirde 100 - 108 TL civarları görülebilir.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

8. Allah belasını versin... tam bir spek hissesi... küçük yatırımcı sövüşleme işinde önde koşuyor...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 225/251 İlkİlk ... 125175215223224225226227235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •