Sayfa 165/251 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon
Arama sonucu : 2005 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Bist kan ağlıyor biz ayaktayız nazar değmesin.
    Bakalım beklenen bilanço bu akşam gelecek mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    Bist kan ağlıyor biz ayaktayız nazar değmesin.
    Bakalım beklenen bilanço bu akşam gelecek mi?
    yarın temettüyü verir bilanço beklentisi de biterse seyreyle direnmeyi mi yapar nörür görecegiz ama bence aşagı gider gibi bu kadar endeksin göçmesine dayanabilen bir hisse görmek baya zor be dostum.endeksçiler içine etti borsanın yabancılara kıyak çekecekler hisseleri milisler.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1145337

Bilanço geldi. 1,3 milyar ciro, 243 milyon kar. İlk izlenim çok iyi gözüküyor.

4. Harika bilanço geçen sene tüm karın yarısını ilk çeyrek elde etmiş Fk 30 dan 21 e düşmüş süper ötesi

5. Bilançoyu ben de beğendim, ortaklara hayırlı olsun

6. Aşağı yukarı beklenen bir bilanço geldi. Belki biraz daha iyi olabilirdi ama bence bu da gayet iyi. Bizim için sorun beklentiler bitti mi? sorusu. Onu da yarından itibaren görürüz.

7. 111 milyon yatırım faal. geliri Astor hisse satışından gelmiş muhtemelen.
    2022 Son çeyrekte 56 milyon vergi geliri vardı, bu dönem 86 milyon vergi gideri olmuş. Bu kadar vergi çıkmasa 300 üstü kar gelecekmiş.

Asıl patlamayı 2. ve 3. çeyrekte yeni fabrika tam kapasite çalışmaya başlayınca yapacağız zaten.
    Daha fabrika kapasite artışı devreye alındı KAP'ı atılmadı.

8.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku

111 milyon yatırım faal. geliri Astor hisse satışından gelmiş muhtemelen.
    2022 Son çeyrekte 56 milyon vergi geliri vardı, bu dönem 86 milyon vergi gideri olmuş. Bu kadar vergi çıkmasa 300 üstü kar gelecekmiş.

Asıl patlamayı 2. ve 3. çeyrekte yeni fabrika tam kapasite çalışmaya başlayınca yapacağız zaten.
    Daha fabrika kapasite artışı devreye alındı KAP'ı atılmadı.
    Yeni fabrikayla birlikte yıl sonu yaklaşık 1.8 milyar kar bekliyorum. Buda muazzam bir rakam.

Sayfa 165/251 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •