Sayfa 163/251 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 2006 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. gene beni kaçırdı 310 almıştım baktım zorluyor şutu çektim ve 133 den kontr baglandım iyi de yapmışım bu sefer de o tavan oldu artık bekleyecegim gene 310-320 leri kader bu ne yapsak tahtacı al gülüm ver gülüm yapıyor ya beni döktü veya 4 üncü fırsatı da verdi.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Deniz yat bugün de 90 bin lot aldı.. 2 günlük alışı 350 bin lotu buldu..Bugünkü maliyeti 358..Bugün ALFAS ı en az 365-370 arası kapatır diye düşünüyordum ama endeksin ağır satış baskısı kağıda nefes aldırmadı..Europower ın yarınki tavanı 71.80 tl. bakalım tavan bozulacakmı.. tavan bozulsa yeniden tavan olur sanırım.. Bizede hareket getirebilir..

3. Europower tavan açtı yine 17.3 milyon lot alıcı tavanda.. KY malları veriyor spekler malları alıyor.. Bakalım nereye kadar gidecek bu gidişle 2-3 tavanı daha garanti..Bu giderken Bizim LFAS ında 380 lere gelmesi lazım ama birden atak yapabilir.. Denizde alış tarafında bugün..

4. Bugünde sağlam durdu. Daha ne yapsın bu kağıt.
    Attached Images Attached Images

5. Bilanvo yalan oldu bu ay demek ki

6.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Şirketle konuşmamda 5 milyon dolar altı iş anlaşmalarını kapa atmıyoruz demişlerdi yani isteseler sabah akşam gesan gibi iş atıp duracaklar lakin zaten atsada Atmasada bir işe yaramıyor borsa yükselsede düşüyor borsa düşsede düşüyor sanırım mal yeterince toplu değil baskı yapıyor bakalım bilanço gelince nasıl baskı yapabileceksin gesanda da smrtg dede daha güzel bilanço bekliyorum hepsini geçeceğiz bilançoda
    Dediğimiz çıktı mı çıktı dahada çıkacak bekleyin tarihe bakın o tarihteki fiyata bakın şimdi birler daha atıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Borsaya yatirım böyle bir sey mi sizce?

Patton 2 spek bulup hisseyi yükseltecekmis.
    Yazinizdan anladigim kadarıyla bayağı büyük bir portföyünüz var. Bu yatirim anlayışıyla o portföyü korumak veya buyutmeniz cok zor.

Borsanin en saglam şirketleri bile taban olurken bunun tavan olmasini nasil bekliyorsunuz anlamıyorum.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tarih 2 şubat o zaman fiyat 180-200 lere düşmüş endeks ise 2.zirvesini yaşıyor bugün ise endeks zirvesinden 1000 puan düşmüş alfas yeni zirve peşinde işte 2 tane aklı başında Spek tutunca böyle olabiliyormuş

Bu arada muazzam bir sene geçirecek alfas bu sene alfas senesi herkes bizi konuşacak bilanço gelsin detaylı yazacağım gene

8.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Tarih 2 şubat o zaman fiyat 180-200 lere düşmüş endeks ise 2.zirvesini yaşıyor bugün ise endeks zirvesinden 1000 puan düşmüş alfas yeni zirve peşinde işte 2 tane aklı başında Spek tutunca böyle olabiliyormuş

Bu arada muazzam bir sene geçirecek alfas bu sene alfas senesi herkes bizi konuşacak bilanço gelsin detaylı yazacağım gene
    200 den 400 e spek mi getirdi yani.

Yoksa sektörde islerin hic olmadığı kadar iyi gittiği ve alfas in islerininde sektorden daha hızlı büyüdüğü için mi?

Isler kötü gitseydide gorseydim ben o speki.

Neyse siz speklerin peşinde koşmaya devam edin.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 163/251 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •