Sayfa 161/251 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon
Arama sonucu : 2005 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. yılan pozisyonuna soktu illede süründürürüm diyor taktakçı
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Deniz’in her sabah yaptığı baskı hareketleri manipulatif hareket olmanın ötesine geçmiş durumda.

3. Her sabah eksi gapli açsın diye deniz satış yapıyor ancak BIST tarihinin gelmiş geçmiş en salak tahtacisi bu kağıtta.
    Dün 329 dan aldığı.mallari bugün 321 den bofaya kaptırdı. Hani yıllardır bir sürü tahtacı gördüm ama süzme dangalagina ilk defa rastlıyorum.

4. 2023 birinci çeyrek net kar rakamı, 2022 dördüncü çeyrek net kar rakamından daha yüksek gelecek nadir firmalardan biri olacak ALFAS.

Aynı baskılamayı bir önceki bilanço döneminde de yaptılar ama bilanço sonrası hareket malum.

Baskılasınlar bakalım.

5. Deniz yatırım göz göre göre manipülasyon yapıyor.

6. İyice bıktırdı, manipülasyona çok açık bir senet, şu bilanço gelse de önümüze baksak. Kısacası kalitesinin hakkını veremiyor maalesef

7.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Deniz yatırım göz göre göre manipülasyon yapıyor.
    Ülkede gerçekten denetleyebilen bir kurum olsa, bugün bu hisse bu şekilde sürünmezdi. Sabah ayrı bastı, akşam karanlık odada ayrı bastı. Borsa çiftlik olduğu için rahat rahat atını oynatıyor.

8. Deniz ne yapsın, işini yapıyor. Yıpratabildiğini yıpratacak. Düşenler düşecek. Zayıflar adaya veda edecek.
    Şirketi, sektörü, bilançoları takip edenler neyin ne olduğunu görüyordur zaten.

Sayfa 161/251 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •