Sayfa 124/251 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2004 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    258 i aşağı kırmadığı müddetçe istikametin yukarı olduğunu düşünüyorum. 269 için biraz güç toplaması gerekir. Umudum 265,8 in üzerinde gün sonu yapıp yerini sağlamlaştırması. (anlık fiyat 261,5). olabilir mi? Mümkün... Yatırım tavsiyesi değildir.
    son dakikalarda kendini 258 üzerine atarak 259,5 dan kapatmıştı. Genel görünüşe göre her he kadar an itibariyle 255,20 de olsa gün sonunda, 258 üzerinde bir fiyat ile kapatacağını hatta + olacağını tahmin ediyorum. Mevkileri terk etmeden takibe devam . Yatırım tavsiyesi değildir.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

2.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    son dakikalarda kendini 258 üzerine atarak 259,5 dan kapatmıştı. Genel görünüşe göre her he kadar an itibariyle 255,20 de olsa gün sonunda, 258 üzerinde bir fiyat ile kapatacağını hatta + olacağını tahmin ediyorum. Mevkileri terk etmeden takibe devam . Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sil kanka sil elimize verdiler

3. beklemeye devam. Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    beklemeye devam. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yine bir -5 )) bittik kankaaa

Herkese merhaba

Zararımız her gün büyüyor

Yatırım planı projeksiyonu car mı şitketin ?
    Yapacak neler olabilir

Ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

6. Halka arzdan gelen para ile yapılan kapasite arttırımı yanılmıyorsam martta devreye giriyor ve 5000 m2 üzeri kapalı alanı şirketlerin %5 lik kısmının yenilebilir enerji ile sağlanması zorunluğu geldi. Bunlar olumlu etki yapar diye düşünüyorum. Bilanço dönemine de girdik , iyi bir yıllık kar açıklayacak gibi duruyor. Kağıt sığ bu sebeple de bence sert hareketlere gebe. Belki de bu sığlığı gidermek için bir kaç aksiyon olma ihtimalini de içinde barındırıyor. Yaza sonuna kadar ihtiyacım olmayan parayı bağladım. Bu sebeple ile beklemeye devam. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Sen düştükçe ben alırım böyle devam et hedef lotlarima erken ulaşırım sorun olmaz bana.

8.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Halka arzdan gelen para ile yapılan kapasite arttırımı yanılmıyorsam martta devreye giriyor ve 5000 m2 üzeri kapalı alanı şirketlerin %5 lik kısmının yenilebilir enerji ile sağlanması zorunluğu geldi. Bunlar olumlu etki yapar diye düşünüyorum. Bilanço dönemine de girdik , iyi bir yıllık kar açıklayacak gibi duruyor. Kağıt sığ bu sebeple de bence sert hareketlere gebe. Belki de bu sığlığı gidermek için bir kaç aksiyon olma ihtimalini de içinde barındırıyor. Yaza sonuna kadar ihtiyacım olmayan parayı bağladım. Bu sebeple ile beklemeye devam. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ufak ufak eklemeye devam. Yatırım tavsiye değildir

Sayfa 124/251 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •