Sayfa 53/251 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2005 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sayın mercek elbettekı sizi kastetmedım, sizin olgunlukla yazmış olduğunuz yazıdan hepımız ıstifade ettik ,, onlar kendılerını bılıyor !!!

Böyle hısseler fırsat verdığınde zamanında değerlendirmek gerek,, sonrasında o fırsatı birdaha vermeyebılır !!!

Bol kazançlar, sygl ,,
    oki sevgili dostum yanlış anlaşılmaktan ve ky nin zarar etmesini gerçekten hiç istemem ve benim lügatımda yanlış bilgiler verip kafa karıştırmak yoktur 30 senelik borsa hayatımda hiç kimseyi yanlış yönelendirip bir de öbür dünyada helalleşmek zorunda kalmayı düşünemem şimdilik her şey gönlünüze göre bol kazançlar nasip etsin rabbim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2. Hisse Tavana Giderken Para çıkışı olmuş:
    ALFAS Kapanış: 219,2 Alışlar : 66.435.360 Satışlar -84.537.520 Günlük Para Çıkışı : -18.102.160

Fon portfoy dagilimlarini kontrol ediyorum. Pek cok fon ALFAS a yer veriyor dostum

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Şu dünkü çapsızlar adamsa bugün de çıkıp konuşurlar !!

Hısse düştüğünde gelıp konuşmak adamlık değil !!

Size söylüyorum duyuyormusunuz !!

Bu hısse bugün neden yukseldı gelın açıklayın ,,

Dün mal pazarlıyorduk değil mi , bre utanmazlar ,

Yarın ne olur bılemem ama üç ay sonrada burada olun adamsanız

Boşuna demiyorum borsa Cahılısıniz diye , hıssenın günlük hareketıne göre gelıp burada ayar vermeye çalışan bır avuç borsa cahılı !!

Gidin kumda oynayın sizden borsacı falan olmaz !!!
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4.  Alıntı Originally Posted by perke Yazıyı Oku
    Hisse Tavana Giderken Para çıkışı olmuş:
    ALFAS Kapanış: 219,2 Alışlar : 66.435.360 Satışlar -84.537.520 Günlük Para Çıkışı : -18.102.160
    Dünde tabandı ama yüklü para girişi vardı ,, o işler biraz karışık !! Yarın ne olur bılemeyız ama orta vadede güzel iş çıkaracağını düşünüyorum, hayırlısı !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Dün pahalıydı. Bugün dünden daha pahalı. 540 milyon dolara 3 tane alfas kurulur.

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Selamlar arkadaşlar,
    Dün ilk alımlarımı yaptım, bugün de baya bir ekleme yaptım. Elimdeki smrtg’lerin çoğunu alfas ile değiştirdim. Ben de bu hissenin abilerinin yanına gitmek isteyeceğini düşünüyorum, bakalım nasibimizde ne çıkacak. Herkese bol kazançlar.

7. Hayırlı olsun , İnşallah Uğur getırırsınız !! Genel malıyetler 200 cıvarı artık dıp rakamlar burası ,,

Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar,
    Dün ilk alımlarımı yaptım, bugün de baya bir ekleme yaptım. Elimdeki smrtg’lerin çoğunu alfas ile değiştirdim. Ben de bu hissenin abilerinin yanına gitmek isteyeceğini düşünüyorum, bakalım nasibimizde ne çıkacak. Herkese bol kazançlar.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun , İnşallah Uğur getırırsınız !! Genel malıyetler 200 cıvarı artık dıp rakamlar burası ,,
    Selam dostum,
    İnşallah. Rsi çok ısınmış(89) olmasına rağmen aldım dayanamayıp, şükür kardayım. Kısada ne olur bilemem ama orta vadede çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Smrtg bir ara 1.5 ayda 3 kat yaptı, bu hisse de arz fiyatına göre 2.7 kat artmış ancak benzerleri 10-15 kat gitti. İnşallah daha iyi yerlere geliriz.
    Selamlar

Sayfa 53/251 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •