Sayfa 282/292 İlkİlk ... 182232272280281282283284 ... SonSon
Arama sonucu : 2330 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. hasan bey nokia ile 5g baz istasyonu üretilip satılacaktı...yurt dışına satılıyor mu bilgin var mı...

2.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    hasan bey bende 10 a yakın hisse var amiralim karel....istesem çok daha fazla lot alırım ama almıyorum...sebep güvensizlik...onun yerine başka hisse alıyorum...yöneticiler kurt olmalı...yeni halka arz olan teknoloji şirketi birkaç eski şirket yöneticileri tam bir kurt çıktı onları örnek alabilirler...özellikle reeder agrot link kfein vbtyz miatk yöneticilerini...
    Bu şirketlerin arasına Sasa da eklenebilir, Sasa nın nasıl bir dev olduğu, o süreçte yatırımcı ilgisini nasıl canlı tuttuğu tam yüksek lisans tez konusu olur, birkaç yıl içinde 280 kattan fazla yükselmişti, patron o süreçte o kadar profesyonelce haber akışını kullandı ki tam bir örnek, ne diyelim darısı karele inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Bu şirketlerin arasına Sasa da eklenebilir, Sasa nın nasıl bir dev olduğu, o süreçte yatırımcı ilgisini nasıl canlı tuttuğu tam yüksek lisans tez konusu olur, birkaç yıl içinde 280 kattan fazla yükselmişti, patron o süreçte o kadar profesyonelce haber akışını kullandı ki tam bir örnek, ne diyelim darısı karele inşallah
    benim 2. hissem kmpur..

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    hala o profesyönellik devam ediyor adamlarda...nerede motor soğutulacak nerede ısıtılacak bilgileri var...

5.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    hasan bey nokia ile 5g baz istasyonu üretilip satılacaktı...yurt dışına satılıyor mu bilgin var mı...
    Aklımda yanlış kalmamışsa sorduğum bir soruya Nokia için üretilen ürünlerin toplam cirodaki payının %3 civarı olduğu cevabını almıştım, şu aşamada üretim yurtdışı için diye biliyorum Türkiye 5G ye geçerken büyük miktarlarda üretim olacaktır

6. sasa 2018 de elimde vardı...bugünün lotuyla 60 bin lot....2 yıl o kadar baskı uyguladılar ki inanılmaz....forumlar karamsardı....borç çok kar yok diye....ben niye almıştım sasa yatırımları bitince cari açığa katkısı % 5 olacak diye bir haber okumuştum hükümette arkasında diye aldım ama baskılara yenildim sattım...küsurat kaldı % 5000 kar yazıyor şimdi...

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    sasa 2018 de elimde vardı...bugünün lotuyla 60 bin lot....2 yıl o kadar baskı uyguladılar ki inanılmaz....forumlar karamsardı....borç çok kar yok diye....ben niye almıştım sasa yatırımları bitince cari açığa katkısı % 5 olacak diye bir haber okumuştum hükümette arkasında diye aldım ama baskılara yenildim sattım...küsurat kaldı % 5000 kar yazıyor şimdi...
    Günün birinde Karel de de böyle bir hareket olacağını düşünüyorum ve inatla, sabırla beklemeye ve lot artırmaya devam ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Aklımda yanlış kalmamışsa sorduğum bir soruya Nokia için üretilen ürünlerin toplam cirodaki payının %3 civarı olduğu cevabını almıştım, şu aşamada üretim yurtdışı için diye biliyorum Türkiye 5G ye geçerken büyük miktarlarda üretim olacaktır
    https://www.haber1.com/ekonomi/nokia...ceklestirecek/

Sayfa 282/292 İlkİlk ... 182232272280281282283284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •