Sayfa 118/297 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 2369 madde; 937 - 944 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Sırf tekniği güzel diye kısa vadeli vurkaç yapıp gitmeyi düşünüyordum. Yaklaşık yaptığı 1 aylık baskı sonucunda ve bir haftalık aptal hareketleri de beraber değerlendirince. Yakınlarıma da aldırarak en az 3 yıl yatırımcı olmaya karar verdim. Aptal spek inşallah burayı okuyorsundur. Devam et böyle yapmaya hatta bilanço açıklanınca bir taban yap da daha da mallanalım.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bugün endekste tam da Karel havası var ama hala tık yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Ardyz bile 2. tavanı yaptı bugün, uyku moduna geçti yine karolin.
    Fuardan da bir şey çıkmadı daha.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Spek uyuyor ama bir laf var.. Su uyur düşman yatırımcı uyumaz..🤣🤣🤣 Cuma günü takasa göre aramıza bayaa yeni arkadaşlar katılmış görünüyor. Bizim spek uyuya dursun. Sosyal medyada da göze çarpmaya başladı. Neyi bekliyor hâlâ...

5.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Spek uyuyor ama bir laf var.. Su uyur düşman yatırımcı uyumaz..������ Cuma günü takasa göre aramıza bayaa yeni arkadaşlar katılmış görünüyor. Bizim spek uyuya dursun. Sosyal medyada da göze çarpmaya başladı. Neyi bekliyor hâlâ...
    Bütün akrabalara deyip aldırmamak için zor tutuyorum kendimi bunu yaparsam hiç yerinden oynatamaz kağıdı...

6. Hareket bakalım kalıcı olacak mı...

7. Sosyal medyanın gücü diye birşey var. Eğer biraz daha sosyal medya da gündem olsa, çok güzel yerlere gelir.. Sosyal medyayı kullanabildiğiniz kadar kullanalım arkadaşlar..
    Bunların başka dilden anladığı yok.

8. Tera çok iyi mal alıyor günlerdir, yatırım fonlarına virman yapıyor sanırım

Sayfa 118/297 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •