Sayfa 120/296 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 2365 madde; 953 - 960 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    umarım birşey yapar yönetim...koskoca idef fuarına gezmeye mi gittiniz...
    Evet haber gelmemesi ilginç.
    Gerçi bugün yukarıdan kapatırsa akşama belki bir kap geleceği içindir diye de düşünüyorum. Bakalım...

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Evet haber gelmemesi ilginç.
    Gerçi bugün yukarıdan kapatırsa akşama belki bir kap geleceği içindir diye de düşünüyorum. Bakalım...
    Yatırımcısının iflahını kestiler bir kısır döngü içerisinde hareket ederek yatırımcısını oyalıyor ahlaksızlar…hep aynı hareketler al sat yaparak kazandıkları paranın haddi hesabı yok…

3.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Yatırımcısının iflahını kestiler bir kısır döngü içerisinde hareket ederek yatırımcısını oyalıyor ahlaksızlar…hep aynı hareketler al sat yaparak kazandıkları paranın haddi hesabı yok…
    Günlük 1,5 1 tl makas var tahtacı parayı götürüyor burdan bugün 24 üzeri gelene verdi malı

4. Ağaçkakan karolin şimdi de 24'ü kazıyor da kazıyor ama delemiyor, delemeyince de çekiliyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ağaçkakan karolin şimdi de 24'ü kazıyor da kazıyor ama delemiyor, delemeyince de çekiliyor.
    Karel dediğin ömür törpüsü insanların pisikolojisiyle oynuyor

6. O kadar farklı faaliyetleri olmasına rağmen tek bir haber yok, hisseye katkı yapacak bilgilendirmeler gelmeli, bilançoda zaten fazla bir şey bekleyen yok.

7. Gideceksen bu hengamede git karolin, tam senlik bir hava var.

8. İlk 10 kademede 200 k dan fazla mal var. Bizimki topaç oynuyor.. dön babam dön...

Sayfa 120/296 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •