Sayfa 183/302 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 2414 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Mühendisliği öğrenimi gören Kadir Demircioğlu, girişimcilik yolculuğuna endüstriyel akıllı eldiven üreticisi Thread in Motion ile adım attı. Üniversite Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan'dan aldığı 50 bin liralık borç, bu başarı hikayesinin temelini oluşturdu. Şu anda şirketin kurucusu ve CEO'su olan Demircioğlu, şirketin mevcut değerinin 30 milyon dolar olduğunu ve yakın zamanda 100 milyon dolarlık büyüklüğe ulaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

Başarıya Giden Yol Thread in Motion,

3 kişilik bir ekipten başlayarak şu an 55 kişilik bir ekibi bünyesinde barındırıyor. Şirket, üretimlerini Türkiye'de fason olarak yürütüyor ve Ankara merkezli elektronik üreticisi Karel ile iş birliği içinde. Demircioğlu, şirketlerinin bir teknoloji firması olduğunu ve kendi üretim tesislerini kurma hedeflerinin olmadığını belirtiyor.

Global Pazarda Büyüme

Thread in Motion şu anda 13 ülkede faaliyet gösteren şirketlere ürün sağlıyor. Demircioğlu, özellikle İngiltere pazarının güçlü olduğunu ve global pazarda daha fazla yayılmayı hedeflediklerini vurguluyor.

18 Milyar Dolarlık Pazar

Giyilebilir teknoloji pazarının dünya genelinde 18 milyar dolarlık bir hacme sahip olduğunu belirten Demircioğlu, pazarda geçen yıl yaşanan yüzde 7'lik düşüşe rağmen, 2023'te büyümenin yeniden başlamasını bekliyor. Demircioğlu, şirketlerin loT ve dijitalleşmeden sürdürülebilirliğe odaklanmasının bu büyümeyi teşvik edeceğini ifade ediyor.

Tüketiciye Yönelik Planlar

Thread in Motion'ın gelecekteki hedeflerinden biri, tüketicilere yönelik teknolojiler geliştirmek. Demircioğlu, tüketicilerin mağazalarda eldiven veya modül kullanarak ürünleri okutup ödeme yapabileceği bir sistem üzerinde çalıştıklarını söylüyor. Şirket, bu alanda bilgi ve tecrübelerini kullanarak teknolojiyi ilerletecek.

2. Kendinize yakışanı yaptınız.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kendinize yakışanı yaptınız.
    Yaklaşık elimde 150 bin adet var ilk fırsatta satacağım lanet olsun bunlara böyle ********lik olur mu milleti resmen soydular 1 yıldır dohol bu hisseye hiç yakışmadı

4. Bu ********in bedellisi onaylanmamıştır kesin yoksa neden düşsün bu şekilde

5.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Yaklaşık elimde 150 bin adet var ilk fırsatta satacağım lanet olsun bunlara böyle ********lik olur mu milleti resmen soydular 1 yıldır dohol bu hisseye hiç yakışmadı
    Dohol'e geçince ben de çıkacaktım ama mühendis kardeşler devam edince onlara güvenip kalmaya karar vermiştim.
    Bu konjonktürde %100 yapmayan enstrüman zarar yazdırır ki Karel sene başında beri kuruş kazandırmadı, fecaat, geçmişte kral hisseydi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bu ********in bedellisi onaylanmamıştır kesin yoksa neden düşsün bu şekilde
    İnşallah onaylamamıştır bir senede iki bedelli 1.5 milyor ihraç bonosu bu ortamda yüzde kaç kaç vadeyle borçlanacak vadesi gelince gene bedelli yapacak yaptıkları bedelliieri vadesi gelen borçları ödemekte kullandılar gene 200 milyon zarar iyice yıktılar yatırımcının üstüne artık birilerinin bu soyguna dur demesi lazım

7.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    İnşallah onaylamamıştır bir senede iki bedelli 1.5 milyor ihraç bonosu bu ortamda yüzde kaç kaç vadeyle borçlanacak vadesi gelince gene bedelli yapacak yaptıkları bedelliieri vadesi gelen borçları ödemekte kullandılar gene 200 milyon zarar iyice yıktılar yatırımcının üstüne artık birilerinin bu soyguna dur demesi lazım
    Şirketler bedelli yapar senede iki sefer yapsın burada eyvallah ama bir hisse milyarlarca satış yaparda bir kap atmazmı bu ne ********liktir bunlar resmen *** kuruluğu yapıyor

8. Eğer bedellisi onaylanmadı diye bu satışı yapıyorlarsa bu şirketinde yönetiminde anasını avradını bacısın neyi var neyi yok saydıracağım önceden haber almişlarmı bu hafta belli olur…2020 Mayıs ayından bu güne bu hissedeyim 2023 yılı gibi bir yıla ben şahit olmadım karel özelinde…dohol bulunduğu yerden uzak durmak lazım

Sayfa 183/302 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •