Sayfa 229/302 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon
Arama sonucu : 2409 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hep Kap göndermiyorlar diye yakınıyoruz ama görüldüğü gibi gelen Kap ile satış yapıyor birileri.
    Yukarısı bıyık, aşağısı sakal, en iyisi düm düz...
    Bekleyeceğiz mecbur ortak...Şirkete güveniyorum hala yoksa çoktan çıkmıştım...

2. şirketin cirosu parabolik ilerliyor inşallah kar rakamları da bu şekilde olur...

3.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Gubrf vakası olmasın sayın wiper buda

4.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Gubrf vakası olmasın sayın wiper buda
    yanlış hissede durmayız...karel dönüşüm geçiriyor olumlu anlamda süreci beklemek lazım..

5. karel ihracatı artırıyor, yurt dışında fabrika kurma fikri var, katma değeri yüksek ürünlere daha çok ağırlık veriyor, özellikle otomotiv sektöründe daha çok söz sahibi olmaya çalışıyor bunları düşününce daha ne olmalı diyor insan....kendi fikrim 2028 e kadar erkende olabilir 1 milyar dolar ciro beklentim var....40 milyar ciro desek 3 yıla en azından ciro kadar piyasa değerine sahip olur herhalde....Bugünün fiyatıyla 50 tl...Öyle baskılıyorlar ki millet yüzüne bakan yok diye düşünüyor...İsteseler 1 hafta sürmez 20 tl üzerine atmak..

6. Bu dönemlerde operatörler senelik yatırım bütçelerini belirleyip ihaleler açıyorlar, Karel bu alanda büyük bir istihdam ile tekelleşmiş durumda, çok açık var, çok yatırım yapmaları lazım, şubat ayında biraz büyük rakamlı işler almalı. Nokia ile çalışmalar için ne zaman düğmeye başlayacak, 2024 de 2023 gibi sıradan geçmemeli.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Ben de güvenmesem 1 dk durmazdım, bu hissede senelerdir az veya çok hep vardım ve de devam ediyorum.
    Bu sene finansman giderlerin azaltılması konusunda bir iyileşme olmalı ve bilançolar düzelirse piyasa alır götürür, Yaman bey'in son yorumları bu yöndeydi, kendilerine güveniyoruz, bilanço dönemi yaklaşıyor umarım hayal kırıklığı olmaz, piyasa zarar değil net kar istiyor.

8. Dün vermediği tepkiyi bugün verebilir, Karel'in öyle bir huyu var, artık 14!lere bir atak yapması lazım.

Sayfa 229/302 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •