Sayfa 233/302 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon
Arama sonucu : 2414 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Şirketimiz Yönetim
    Kurulu kararı uyarınca; Merkezi Ankara ve Esas Sermayesi 250.000,- TL olarak
    kuruluşuna teşebbüs olunan ve elektronik savunma teknolojileri alanında
    faaliyet gösterecek Karel İleri Teknolojiler Anonim Şirketi'ne tek pay sahibi
    olarak iştirak edilmesine karar verilmiş ve şirket kuruluş işlemleri Ankara
    Ticaret Odası nezdinde tamamlanmıştır.

2. Bugun kap geldi. Şirketimiz Yönetim Kurulu kararı uyarınca; Merkezi Ankara ve Esas Sermayesi 250.000,- TL olarak kuruluşuna teşebbüs olunan ve elektronik savunma teknolojileri alanında faaliyet gösterecek Karel İleri Teknolojiler Anonim Şirketi'ne tek pay sahibi olarak iştirak edilmesine karar verilmiş ve şirket kuruluş işlemleri Ankara Ticaret Odası nezdinde tamamlanmıştır.

3. karel ile ilgili sıkıntı yok....sıkıntı tahtacısında...1-2 tl gidecek mi diye bakıyoruz karel gibi şirketin oynaklığı olmalı bu bir teknoloji şirketi...ununu elemiş 90 lık koca karı gibi pili bitmiş gibi günlük hareketleri var....2 yıldır 1 tavan gördüğümü hatırlamıyorum özel bir durum mu var tavan yapamaz diye...

4. Karelin acil olarak ayrı sektörler için ayrı ayrı fabrikalar kurması gerek gerekirse yüksek montanlı fabrikalar kurması dünyaya açılması gerek....

5. Teknoloji şirketleri uçuyor biz para verdik 1-2 tl çıksın diye bekliyoruz...Bedelli yapıp %100 yapmayan hisse görmedim karel olacak sanırım..Hemde 2 bedelli yapmasına rağmen olacak iş değil...Bende link ve pkart ta var onlar katlamalı gidiyor bu kareli anlayamıyorum çözemiyorum...Bu piyasa değeri karel gibi firma için komik kalıyor..8 milyar ciro yapıp 11 milyar piyasa değeri mi olur...

6. İyi akşamlar arkadaşlar, Karel den şirketin ne olduğunu, ufkunun ne kadar açık olduğunu ve ileride nerelere evrilebileceğini gösteren çok güzel bir video yayınlandı. Video profesyonel ellerden çıkmış ve çok güzel bir tanıtım videosu olmuş. Videoda o kadar çok güzel ürün var ki, birçok beklenti ve ARGE ürüne dönüşmüş durumda. Dikey tarım, hayvancılık, otomotiv vb birçok ürün tanıtılıyor. Sonuna kadar dikkatle izlenmesini tavsiye ederim.

Videodaki ürünlerden biri büyük miktarlarda satış potansiyeli taşıyor bence, otomotiv alanında 360 derece görüş sağlayan kamera sistemi üretilmiş ve bu ürünün kullanılması için illaki yeni yüksek teknoloji araç olması gerekmiyormuş, mevcut eski tip araçlara da doğrudan takılabilir durumdaymış, sadece bu ürün bile milyonlarca satar bence, dikey tarım ürünleri ile önümüzdeki yıllarda her evde kişisel tarım üretimi yaygınlaşacaktır, yeni yapılan büyük metrekareli evlerde çoğunlukla yapılan kış bahçesi tasarımları yerini kış bahçesiyle birlikte dikey tarım üretim odalarına evrilebilir. Uzun uzun yazacak değilim özetle günlük fiyat hareketleri ile sürekli olumsuzluk pompalayarak kabak tadı verenlerden etkilenip hissesini satanlar olursa yakın gelecekte epey pişman olacaklar bence ..

Bir sözüm de Karel yetkililerine, buna benzer veya daha başka yollarla yatırımcılara kendinizi anlatmaya devam edin lütfen, herkes sizi tanısın.

https://youtu.be/RYOyHIVVcKg?si=jau_BV_UePP1xzxW

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Teknoloji şirketleri uçuyor biz para verdik 1-2 tl çıksın diye bekliyoruz...Bedelli yapıp %100 yapmayan hisse görmedim karel olacak sanırım..Hemde 2 bedelli yapmasına rağmen olacak iş değil...Bende link ve pkart ta var onlar katlamalı gidiyor bu kareli anlayamıyorum çözemiyorum...Bu piyasa değeri karel gibi firma için komik kalıyor..8 milyar ciro yapıp 11 milyar piyasa değeri mi olur...
    Kasıtlı bir şekilde baskılandığını düşünüyorum Sayın Wiper, şirket yavaş yavaş üstündeki durgunluğu atıyor ve kendini tanıtmaya başlıyor, bizler gibi yatırımcıların beklediği vakit yaklaşıyor bence, bu yıl herşey şekillenecek ve Karel boyut değiştirecek diye düşünüyorum, sabrımızı sonuna kadar zorluyorlar o kadar bariz ki, biraz daha sabır...

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Kasıtlı bir şekilde baskılandığını düşünüyorum Sayın Wiper, şirket yavaş yavaş üstündeki durgunluğu atıyor ve kendini tanıtmaya başlıyor, bizler gibi yatırımcıların beklediği vakit yaklaşıyor bence, bu yıl herşey şekillenecek ve Karel boyut değiştirecek diye düşünüyorum, sabrımızı sonuna kadar zorluyorlar o kadar bariz ki, biraz daha sabır...
    ben beklerim sıkıntı yok ama arada hisse artmalı moral vermeli yatırımcıya...

Sayfa 233/302 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •