Special Days Image
Sayfa 25/290 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 2315 madde; 193 - 200 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. [QUOTE=R-E-X;6216431]biraz daha ekmek yemen lazım...[/QUOTEyeterince yedim ben sıkıntı yok

[QUOTE=Marin;6216439]
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    biraz daha ekmek yemen lazım...[/QUOTEyeterince yedim ben sıkıntı yok
    paniklenecek birşey yok..

Bir kaç şeyde ben karalayayım.
    Piyasa değeri kısa sürede 5-10 kat artan hisseleri n kaderi brüt takas. Brüt takasa takılmadan öyle çok gidemez. Yani çok prim yapılacağına inanlar için (ben) beklenen bir durum. 😂

4. Hissede brüt takas tedbirinin uygulanması için fiyat hareketleri bilerek, planlı bir şekilde yapılmış bile olabilir, net olarak bilemeyiz. Ben tahtacı olsam hissede uzun zamandır büyük emek vererek hazırlandığım harekete başlarken günlükçüleri hisseden uzak tutmak isterim, bunu da brüt takasla gayet güzel yapabilirim, böylece yapacağım hareketlerde hisseyi daha kolay kontrol altında tutabilirim.

Gene ben tahtacı olsam diyerek yazacağım yarın açılışta şöyle panik havası oluşturacak şekilde sert aşağı basardım, 37.50 altına kadar basarak hem GAP ı doldurur hem de panikleyen yatırımcıların elinden lotları alıp tekrar yukarı çekerdim fiyatı, tabiki ben tahtacı değilim ve neler olacağını bilemem. Sadece şunu söylemek istiyorum günlük fiyat hareketleriyle veya SPK tedbiri vb gelişmelerle büyük resmi gözden kaçırmayın, şirketin potansiyeli hakkında pek çok şey yazıldı, algılarınızla oynanmasına izin vermeyin, karele niye yatırım yaptığınızı biliyorsanız arada kendinize hatırlatın.

5.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Hissede brüt takas tedbirinin uygulanması için fiyat hareketleri bilerek, planlı bir şekilde yapılmış bile olabilir, net olarak bilemeyiz. Ben tahtacı olsam hissede uzun zamandır büyük emek vererek hazırlandığım harekete başlarken günlükçüleri hisseden uzak tutmak isterim, bunu da brüt takasla gayet güzel yapabilirim, böylece yapacağım hareketlerde hisseyi daha kolay kontrol altında tutabilirim.

Gene ben tahtacı olsam diyerek yazacağım yarın açılışta şöyle panik havası oluşturacak şekilde sert aşağı basardım, 37.50 altına kadar basarak hem GAP ı doldurur hem de panikleyen yatırımcıların elinden lotları alıp tekrar yukarı çekerdim fiyatı, tabiki ben tahtacı değilim ve neler olacağını bilemem. Sadece şunu söylemek istiyorum günlük fiyat hareketleriyle veya SPK tedbiri vb gelişmelerle büyük resmi gözden kaçırmayın, şirketin potansiyeli hakkında pek çok şey yazıldı, algılarınızla oynanmasına izin vermeyin, karele niye yatırım yaptığınızı biliyorsanız arada kendinize hatırlatın.
    Hissede küçük yatırımcı kaldığını düşünmüyorum bu fiyatlarda elinde karel olan küçük yatırımcılar hisselerini satmışlardır…ben tahtacı olsam eğer kaptanda olumsuz bir haber gelmeyecekse kablı bir açılış yaparak hisseyi almak İstiyen kurumlara alım fırsatı vermem…

Hasanım bu tahatanın oyuncusu senmişsin gibi bir his doğdu içime
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

7.  Alıntı Originally Posted by ZICO Yazıyı Oku
    Hasanım bu tahatanın oyuncusu senmişsin gibi bir his doğdu içime
    😂😂 Değilim abi ama ben tahtacı olsam şu an çok farklı rakamları konuşuyor olurdu yatırımcılar,

Uzun vadeli yatırım yaptığım hissenin tahtacısının kafasındaki kurguyu çözmeyi önemserim, malum 2016 yılından beri de Karel yatırımcısıyım, tahtacının bazı hareketlerini biraz çözmeye başlamışım galiba, ben olsam bugün güçlü pozitif bir kapanış yaparım ve önümüzdeki kısa vadede haber akışını başlatırdım, ama bu süreç tahtacı ve patronun inisiyatifinde bakalım karel in benim farkında olduğum değerinin onlar farkındalar mı ve hakettiği yere getirmek için şeffaf ve yatırımcı dostu bir yaklaşımda bulunacaklar mı? Bütün mesele burada şeffaflık ve yatırımcı dostu hareketlerin başlaması halinde piyasa zaten şirketi hakettiği değere çok hızlı getirecektir.

8. 04 Aralık resmi gazete de 107 milyon civarı teşvik verilmiş. Hayırlı olsun... devlet teşviki. Bugün ki resmi gazete de yayimlandı. 04 Aralık 2022 Sayi:32033 Belge tarihi 14/10/2022 Elektronik kontrol kartı ve diğer elektronik cihazlar için 14.000.000.adet.Teşvik tutarı 6.084.000 dolar karşılığı olan 107.930.000. Bugünkü resmi gazeteden bulup baktım. İsteyen baksın okusun.Yani Karel 107 milyonluk teşvik almış.Bilginize......

Sayfa 25/290 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •