Sayfa 268/301 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon
Arama sonucu : 2406 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Savunma Sanayi devleriyle aynı fuarda.

https://twitter.com/KarelComTr/statu...14989812264970

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku

Savunma Sanayi devleriyle aynı fuarda.

https://twitter.com/KarelComTr/statu...14989812264970

Pandemiden bu zamanakadar fuarlara katıldılar bir olumlu açıklama yapmadılar artık bu mikroplardan hiç bir beklentim kalmadı

3.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Pandemiden bu zamanakadar fuarlara katıldılar bir olumlu açıklama yapmadılar artık bu mikroplardan hiç bir beklentim kalmadı
    Bu kadar fuara katılıp da hiç bir iş bağlantısı yapmamak enteresan, pandemi dönemiydi galiba Tüyap'tak SS fuarındaki standını ziyaret etmiştim hiç beğenmemiştim, şimdi görüntülere bakıyorum Katar'daki de ayn stand, hiç ilerleme yok, millet tankıyla tüfeğiyle hava atarken bizimki kulaklığa benzeyen bir alet ve bataryaya benzeyen bir alet koymuş küçük bir oda görünümlü standa, imaj sıfır.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu kadar fuara katılıp da hiç bir iş bağlantısı yapmamak enteresan, pandemi dönemiydi galiba Tüyap'tak SS fuarındaki standını ziyaret etmiştim hiç beğenmemiştim, şimdi görüntülere bakıyorum Katar'daki de ayn stand, hiç ilerleme yok, millet tankıyla tüfeğiyle hava atarken bizimki kulaklığa benzeyen bir alet ve bataryaya benzeyen bir alet koymuş küçük bir oda görünümlü standa, imaj sıfır.
    2 yıldır bekliyoruz ha bügün ha yarın ha bu afta ha bu ay ha bu yıl milletin parası pul oldu analarından emdikleri sütü ********ler insanların burnundan getirdiler 2,5 ay oldu bir bilançoyu açıklayamadılar…borsa rekorlar kırarken bunlar eski zirvelerinde bile bir kapanış yapamadılar…13 ayda iki bedelli yapıp milleti soydu soğana çevirdiler…dohol dan bu memlekete zarardan çok ne olduk bizim gibi yatırımcılara faydası olsun bu ********lerin 1990 la 2001 yılları arasında hükümet kurup hükümet yıkanlar değilmiydi…lanet olsun bunların soyuna sopuna

5. Yönetim Kurulu bugün toplandı.

Toplantıdan, %100 bağlı ortaklığı Telesis Telekomünikasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin tüm aktif ve pasifinin bir bütün halinde tarafından "devir alınması" suretiyle KAREL bünyesinde birleşilmesi kararı çıktı.

Güzel bir gelişmeye benziyor. Hayırlısı..

6. Şirketimizin 18.03.2024 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile, Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sn. Yaman Tunaoğlu' nun 18.03.2024 tarihi itibarıyla genel müdürlük görevinden ayrılması sebebiyle, Sn. Bora Tuncer'in 18.03.2024 tarihi itibarıyla Genel Müdür olarak atanmasına ve Sn. Yaman Tunaoğlu' nun şirketimizde üst düzey yönetici ve murahhas yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmesine karar verilmiştir

7. Karel iyi yolda ilerliyor.Bora Tuncer bey Karel e cok seyler katacak birikimli birisi.

8.  Alıntı Originally Posted by tata068 Yazıyı Oku
    Karel iyi yolda ilerliyor.Bora Tuncer bey Karel e cok seyler katacak birikimli birisi.
    Evet, hem genç hem de epey donanımlı bir kişi, şakir bey yönetimde kalması da iyi, müdürlük daha performans gerektiriyor, hayırlısı bakalım.

Sayfa 268/301 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •