Sayfa 271/304 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon
Arama sonucu : 2431 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bu pislikler bilançoyu nezaman açıklayacaklar
    nisan sonu yada diye hatırlıyorum ama yanlış olabilir açıklasa ne olacakki sayın marin değişcek cok bir şey olacağını sanmıyorum gine zarar acıklayacak. Tunaoğlu yıl sonunda yüklü bir sevkiyatları olduğunu söylemişti tv programında onu merak ediyorum bilançoya etkisi ne olacak bu yüklü sevkiyatın yoksa tv çıkıp masal mı anlattı anlamış olacağım en azından

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    endeks iki günde 3500 puan arttı bu uyuz eşşek hala eksi en ufak bir düzeltmede gene devre keser
    350 diyecektin sanırım...

3. borsanın seçim öncesi genel olarak tadı yok...tek tük hisseler yükseliyor düşüyor....karel açıkçası daha az düşebilirdi bana göre zirveden fazla düştü bekleyeceğiz yapacak birşey yok...

4. Lanet olsun senin gibi şirketede yöneticilerinede

5. yarın endeks eksiye dönerse en önde düşersin 16 hayal oldu artık bir dahaki bedelliye kadar bu fiyatlardan kimse gelmez mecbur yukarı çekersin sazan avlamak için diğer iki bedellinde yaptığın gibi

6. 16 dan sonra alıcı bulduğu kademeye vermişler aynı hareketler yükselt serbest fiyattan ver malı

7. bedelli dedik bekledik bilanço dedik bekledik seçim dedik bekledik ama boş beklemişiz herşey uçtu gitti biz geriye gittik

8.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    bedelli dedik bekledik bilanço dedik bekledik seçim dedik bekledik ama boş beklemişiz herşey uçtu gitti biz geriye gittik
    12c23 bekliyoruz bu işin bir sonu yok bu hissenin içine sıçan dohol bu hisseye ortak olduğu gün bu hisseden çıkılması lazımdı yanlış yapmışız…şimdi se alsan alamazsın satsan satamazsın bulaştık bu ********lere tek tesellim yatırdım paraya ihtiyacımın olmaması..bu ********le bir bedelli daha yapacaklardır bedelli yapmadan bu finansal borçlardan kurtulmaları çok kolay olacağını sanmıyorum

Sayfa 271/304 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •