Sayfa 85/304 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2425 madde; 673 - 680 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Turkcell haberinin geldiği gün tavandan gedik yatırımın ciddi satışı oldu. O gün aslında olacakları tahmin edebilirdik. Kendi adıma maliyet düşük olunca psikolojik olarak rahat davranıyorum. Ancak bu kadar yüksek oranlı bir düşüş benim gibi çok eski bir karelciyi de yıldırdı. Bence işimiz çok zorlaştı. Üzdünüz bizi şen kardeşler.

2. Gün boyu tabandan işlem gördü, hiç yakıştıramadım sana kral.
    Bilançolar arka arkaya geliyor, bizimkinden kimse iyi bir şey beklemediği için heyecan da yok.
    Borç işini çözmeleri lazım, hep finansman giderlere mi çalışacak şirket, bir gelsin bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bir bedelli daha yapar bize ödetir

4. portföy günden güne eridi yok tahtacı mal alamadı yok fiyatı aşşağı basıyorlar diye diye portföyü erittik geçmiş olsun para pul oldu bu saatten sonra

5. hepimize geçmiş olsun. güzel dayak attılar. her ne kadar hedef fiyatımın çok uzağında olsa bile ilk tepkide (tabi tepki yaparsa) azaltma kararı aldım. benim gibi uzun vadeciyi de bezdirip lanet ettirdiler. bu hareketlerin arkasından yeni bedelli gelirse şaşırmam. daha beteri ne olabilir diye düşünüyorum aklıma birşey gelmiyor.

6. Gel gel yapıp dayağa devam ediyorlar. Dikkatli olmak lazım.

7. Dünkü tabanını yarısını geri alır diye beklerdik ama yarım taban daha yedik bugün, olmadı yavrum karolin, alırlar anahtarını böyle devam edersen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 85/304 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •