Sayfa 191/292 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2330 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    hocam ne zamandır bu hissedesin bilmiyoum ama ben yaklaşık 1.5 senedir bu hissedeyim çakıldık kaldık bir senedir 5 kuruş para kazandırmadı kazandırmadığı gibi enflasyonada ezdirdi diğer senetler yürüdü gitti 35-22 fiyat aralığında portföy iyice eridi satsam ne olacak
    2020 Mayıs ayında bu güne kadar bu hissedeyim bir bedelsiz bir bedelliye katıldım ikinci bedelliyede artık mecburiyetten katılacağız lanet olsun bu dohola bunun girdiği hisse yüz güldürmez

2. şuan borsada para kazanmak zor...faizler ciddi arttı kripto piyasa biraz canlandı...piyasada para dolaşımı azaldı..borsaya alternatif enstrumanlar arttı.bu süreç biraz duraksama dönemi...seçime kadar kör topal gider borsa...karel şirket olarak nereye gidiyor ona bakmak lazım hisseden ziyade...hissede dönen dümeni bilemeyiz ama şirketin gidişatı ortada...şirket gelecek vaad ediyor tahtacıda uygun fiyatlardan toplamak için baskı yapıyor....demek ki sıkılıp satanlar var tahtacı için bulunmaz fırsat...bedelli işi bitsin belirsizlik kalksın bakalım...

3. Bu doğan bu şirkete girdiğinde ilk düşündüğüm şey çıkmak oldu. Ama doğan medyadan çıktı, değişti artık gibi şeyleri de etkisiyle kağıtta kaldım. İlk dusuncemin ne kadar doğru olduğunu zamanla anladım. Doğan in olduğu kağıtta bundan sonra hayatta olmayacağım. Bu kadar Şe***lik olur mu? Düşük hacimle düşür, çıkartarak mal topla. Ondan sonra tekrar düşür. Adamda sinir bırakmadı bunlar.

4.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Bu doğan bu şirkete girdiğinde ilk düşündüğüm şey çıkmak oldu. Ama doğan medyadan çıktı, değişti artık gibi şeyleri de etkisiyle kağıtta kaldım. İlk dusuncemin ne kadar doğru olduğunu zamanla anladım. Doğan in olduğu kağıtta bundan sonra hayatta olmayacağım. Bu kadar Şe***lik olur mu? Düşük hacimle düşür, çıkartarak mal topla. Ondan sonra tekrar düşür. Adamda sinir bırakmadı bunlar.
    Doğan'a geçince benim de huzurum kaçtı ama mühendis kardeşler görev başında kalınca onlara güvendim.
    Bitmedi bir türlü bu düşüş, bedelli süreci de 2024'e sarkacak, yani sıkıntılı bir dönem.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. İhale falan deniliyordu, hiç ses seda yok oysa Netaş bugün bile 2 adet iş almış TT'den.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    İhale falan deniliyordu, hiç ses seda yok oysa Netaş bugün bile 2 adet iş almış TT'den.
    Tam tarihi hatırlamıyorum yaklaşık iki yıl önce Vodafone dan 500 milyonluk ihale almış o ihaley bile sosyal medyadan duyduktan sonra bu ********ler açıklamak zorunda kaldı…artık bunlardan ben her şey bekliyorum bunlar iyice zıvanadan çıktı

7.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Tam tarihi hatırlamıyorum yaklaşık iki yıl önce Vodafone dan 500 milyonluk ihale almış o ihaley bile sosyal medyadan duyduktan sonra bu ********ler açıklamak zorunda kaldı…artık bunlardan ben her şey bekliyorum bunlar iyice zıvanadan çıktı
    Evet hatırlıyorum, sadece o değil ki, Tcell de öyleydi, başka gelişmeleri de.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet hatırlıyorum, sadece o değil ki, Tcell de öyleydi, başka gelişmeleri de.
    Neden böyle yapıyorlar yapmalarının bir sebebi olması lazım?

Sayfa 191/292 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •