Sayfa 215/297 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265 ... SonSon
Arama sonucu : 2369 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Hasar restorasyonu ile ilgili yetkili firma ile anlaşılmış olup çalışmaya 18.01.2024 tarihinde başlanacaktır. Hammadde deposunda yapılan ön incelemede hasarın sınırlı düzeyde olduğu tespit edilmiştir. Daha önce yapılan duyuruda belirtildiği üzere faaliyetlerine ara verilen Elektronik Kart Üretim iş kolunda yer alan elektronik dizgi bölümü yarın çalışmaya başlayacaktır. Elektronik Kart Üretimi ve Otomotiv iş kolunda yer alan diğer bölümlerin en kısa sürede faaliyete geçmeleri ile ilgili süreci müşterilerimiz ile işbirliği yaparak yürütmekteyiz.

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    anlaşma haberini yangıın zamanında atıp hiç ettiler
    Size katılmıyorum, yangın nedeniyle piyasada oluşan tedirginliği ve olumsuz havayı dağıtmak için bugün gelen haber ilaç gibi oldu, çok güzel bir zamanda haber geldi, bugün dengelemeyi sağlar daha sonra piyasa haberin ne ifade ettiğini daha iyi algılar ve gereğini yapar.

3.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    Hasar restorasyonu ile ilgili yetkili firma ile anlaşılmış olup çalışmaya 18.01.2024 tarihinde başlanacaktır. Hammadde deposunda yapılan ön incelemede hasarın sınırlı düzeyde olduğu tespit edilmiştir. Daha önce yapılan duyuruda belirtildiği üzere faaliyetlerine ara verilen Elektronik Kart Üretim iş kolunda yer alan elektronik dizgi bölümü yarın çalışmaya başlayacaktır. Elektronik Kart Üretimi ve Otomotiv iş kolunda yer alan diğer bölümlerin en kısa sürede faaliyete geçmeleri ile ilgili süreci müşterilerimiz ile işbirliği yaparak yürütmekteyiz.
    Haber güzel bence, şu aşamada çok korkulacak bir şey yok gibi görünüyor ama elektronik kart üretim bölümü ne kadar hasarlı o daha sonra belli olacak, en azından piyasadaki tedirginlik kalkar muhtemelen, Karel de yakın zamanda defalarca yazdığım gibi yatırımcılarla iletişim eksikliği sorunu çözülmeye başladı, açıklamaların hızı gayet iyi, emeği geçen herkese teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku

Bugün gelen ikinci güzel haber, önce Suud Al Qahtani Group Holding ile iş birliği mutabakatı imzalanması şimdi de yönetimden yangınla ilgili rahatlatan açıklama.
    Yönetimi, yatırımcı ilişkileri biriminin yatırımcıyı bilgilendirmeyi önemsemeye başlaması da iyiye işaret, hayırlısı bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Size katılmıyorum, yangın nedeniyle piyasada oluşan tedirginliği ve olumsuz havayı dağıtmak için bugün gelen haber ilaç gibi oldu, çok güzel bir zamanda haber geldi, bugün dengelemeyi sağlar daha sonra piyasa haberin ne ifade ettiğini daha iyi algılar ve gereğini yapar.
    İnşallah sizin değiniz gibi olur hasan hocam ama şirketin haber konusunda geçmiş sabıkası olduğu için ben öyle algıladım. İnşallah ben yanılırım

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün gelen ikinci güzel haber, önce Suud Al Qahtani Group Holding ile iş birliği mutabakatı imzalanması şimdi de yönetimden yangınla ilgili rahatlatan açıklama.
    Yönetimi, yatırımcı ilişkileri biriminin yatırımcıyı bilgilendirmeyi önemsemeye başlaması da iyiye işaret, hayırlısı bakalım.
    Olumlu haberlere rağmen hiç bir gayret yok, yangın travmasından kurtulması zaman alacak gibi görünüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Olumlu haberlere rağmen hiç bir gayret yok, yangın travmasından kurtulması zaman alacak gibi görünüyor.
    Bawer hocam kareli hiç tanımamış gibi bir yorum yapmışsın karelin nerede ne zaman ne yapacağı belli olmaz…yaklaştık gibi geliyor bana o an…

8.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bawer hocam kareli hiç tanımamış gibi bir yorum yapmışsın karelin nerede ne zaman ne yapacağı belli olmaz…yaklaştık gibi geliyor bana o an…
    Benim bildiğim ve tanıdığım Karel bu haberlerle %5-10 yapması lazımdı, Doğan'a geçtikten sonra o eski Karel'i mumla arıyoruz.
    Bugün birincil piyasa pazarı da biter sonra bakacağız önümüze.

Sayfa 215/297 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •